Nezkrotná energie pro váš iPhone

Ačkoliv žijeme v době moderních technologií, baterie iPhonů nikdy nevydrží nabité věčně. Tento příspěvek bude proto věnován doplňkům, které dokáží telefonu dodat dostatek energie i v momentě, kdy bude daleko od sítě. Obzvláště při letním cestování do odlehlých končin jistě oceníte, když budete mít po ruce dostatečný záložní zdroj energie. Ukážeme si nejnovější doplňky, které vám extra energii navíc zajistí.

BatteryBox

Kouzelná krabička, která je stvořená proto, aby nenechala žádné zařízení od Applu ve štychu. Dokáže plně nabít iPhone celkem jedenáctkrát. Můžete ho využít dokonce i k nabití Macbooku, který vám s baterií pojede o 13 hodin déle. Zařízení je stejně jednoduché, jak vypadá. LED kontrolky ukazují stav externí baterie a kabel zajistí možnost okamžitého připojení. Tato hračka ovšem není zadarmo, zaplatíte za ní, v přepočtu, kolem 5 tisíc korun. Koupit ji můžete ZDE.

LINK Power Drive

LINK Power Drive, od společnosti Imitation, je kombinací externí baterie a externího úložiště zároveň. S jeho pomocí lze snadno dobíjet iPhone a využívat jeho prostoru k přehrání důležitých dat. K dispozici je ve dvou provedeních podle kapacity, tedy v 32 a 64 GB provedení. Více informací o něm najdete  ZDE.

Powerstation XL

Powerstation XL, od výrobce Mophie, je vysoce výkonný externí akumulátor, který dokáže rychle nabíjet i 2 přístroje současně. Jeho celková kapacita je 12000 mAh a patří k nejrychlejším externím nabíječům, na které lze narazit. Jeho cena je poměrně nízká, k dispozici je za 90 dolarů, tedy zhruba za 2200 korun. Zakoupíte ho ZDE.

Infinity Case

Infinty Case, od společnosti POWER, je vysoce luxusní kryt na telefon s funkcí externí baterie. Nabízí celkovou kapacitu 4200 mAh a je k dispozici ve zlaté, černé a bílé barvě. Na rozdíl od externích baterií se tento kryt stane součástí telefonu, na kterou si rádi zvyknete. Jedná se o doplněk za 100 dolarů, který můžete pořídit ZDE.

 

 

 

Předchozí článek

Čínská policie zavřela dodavatele 40 tisíc falešných iPhonů

Následující článek

Zdokonalte své Apple hodinky k obrazu svému

Související články