TOP 7 her pro první listopadový týden

Začíná se ochlazovat a listí padá na každém kroku, je listopad. Konečně máte ideální výmluvu, proč strávit deštivé a nepříjemné dny nad svým iMiláčkem a zahrát si skvělé hry. Opět přinášíme nejlepší hry pro tento týden. Výběr je nakombinovaný takovým způsobem, abyste se skvěle odreagovali, ale také abyste si vybili zlost kvůli tomu, že letošní léto uteklo opravdu rychle.

Hail to the King: Deathbat

Velmi propracovaná hra, ve které se proměníte v rytíře, který v katakombách likviduje hordy monster. K zabíjeni můžete využívat i magii, ale dejte pozor, nemrtví ji mohou používat také.

Stáhnout Hail to the King: Deathbat

999: The Novel

Tato hra vám skvěle zahraje na nervy, jedná se totiž o interaktivní novelu. Představte si, že jste na lodi, která se má za několik hodin potopit a k vaší záchraně vede několik dveří. Třeba mezitím zjistíte, proč se nacházíte na potápějící se lodi a kdo vám to provedl.

Stáhnout 999: The Novel

Prisoner 84

Další hra, kde budete bojovat o své přežití, tentokrát budete jako vězeň na ostrově, který je plný skutečně zajímavých zrůd. Hra je trochu psycho, ale nudit se u ní nebudete.

Stáhnout Prisoner 84

Le Vamp

Velice zábavná hra s vtipným animovaným prostředím. Ocitnete se v roli upíra Le Vampa, kterého už Francouzi nesnesou a budou ho pronásledovat na každém kroku. Na vás je to, abyste jako upír nezemřeli žízní.

Stáhnout Le Vamp

The 7th Guest

Strašidelná hra, která je pro noční hraní jako stvořená. Ve hře budete bloudit po sterém a tajemném domě, který nabízí strašná tajemství, vy je postupně odkryjete.

Stáhnout The 7th Guest

Dead Space

Dead Space zná snad každý a pokud ne, tak si ho musíte zahrát alespoň v telefonu. Zažijete mrazivou hrůzu stovky milionů mil od Země. Budete čelit monstrům, která na vás budou číhat téměř všude.

Stáhnout Dead Space

Resident Evil 4: PLATINUM

Vraždění zombíků je zábava a to to větší sranda je to v momentě, kdy si uvědomíte, že jsou stejně mrtví a tak vám jich ani nemusí být líto. Resident Evil je luxusní materiál, tuto hru si vychutnáte od začátku až do konce.

Stáhnout Resident Evil 4: PLATINUM

Předchozí článek

Zaměřeno na: Pouzdra pro vaše iPady

Následující článek

Ovládejte s telefonem teplo v celém domě: Nest Thermostat

Související články

iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji "ulovit" co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit "čtyřku", nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.