Zaměřeno na pouzdra, jaká jsou nejlepší?

Účelem pouzder na telefon není jen ochrana samotného telefonu, ale také snadná dostupnost nebo i rozšíření jeho funkcí. Většina uživatelů žádné pouzdro nemá a svůj iPhone nechá klidně ve stejné kapse, kde má půlkilový svazek ostrých klíčů. Víte, jaký nápor musí iPhone přes den zvládat? Představíme si ty nejlepší modely tohoto měsíce, jistě mezi nimi najdete svého favorita.

Leather Wallet od Danny P.

Osaháváte si někdy kapsy, jestli máte všechno? Klíče, peněženka, telefon, všechno je OK. Neustále musíte kontrolovat 3 věci, ovšem díky speciálnímu koženému pouzdru od Danny P. sjednotíte peněženku i telefon v celek. Jedná se totiž o koženou peněženku i pouzdro zároveň a jelikož jsou v dnešní době obě tyto věci již téměř nezbytné, proč je nenosit společně. Pouzdro je vysoce odolné a ačkoliv do něj nenarvete všechny mince, které vám večer vypadnu z automatu, schováte do něj snadno bankovky i důležité doklady. Pouzdro je určeno pro iPhone 6 a je k dispozici v několika barevných provedení. Překážkou může být jen nezvykle vysoká cena, ovšem kvalitní kůže vždy něco stojí.

Stránky prodejce

LightRunner Universal Armband

Dle mého vkusu nejlepší pouzdro dnešního výběru. Jedná se o sportovní pouzdro, které je zkombinované s elastickým popruhem na ruku. Jak již jeho podoba napovídá, je naprosto ideální pro všechny běžce, cyklisty a kohokoliv dalšího, kdo potřebuje mít iPhone stále při ruce a zároveň zafixovaný proti vypadnutí. Toto neoprenové pouzdro je velmi moderního vzhledu, snadno se přizpůsobí na jakoukoliv paži a je doplněno gTex tkaninou včetně pryžového povrchu. Navíc je vybaveno LED technologií, která v noci bliká a zvýší tak vaší bezpečnost na nebezpečných silnicích. Důvodů pro pořízení je mnoho, od nízké ceny až po kompatibilitu s iPhony 4/4S, 5/5S, 5C, a 6 .

Stránky prodejce

Kodiak Power Suit

Opravdu mocné pouzdro, které se stane energetickým obalem iPhonu. Tento designový doplněk je v podstatě přídavnou baterií a ochranou zároveň. Pokud plánujete na delší čas ztroskotat na opuštěném ostrově, vezměte si sebou deset těchto pouzder a máte o zábavu postaráno. Pouzdro disponuje baterií o kapacitě 3100 mAh a je k dispozici v luxusní černé, stříbrné a zlaté barvě. Výrobce uvádí, že přídavná baterie stačí k 17 hodinám nepřetržitého hovoru, což rozhodně není ke škodě. Pouzdro lze kdykoliv dobít a výrobce na něj dává roční záruku. Kromě přídavné baterie se jedná i o účinnou ochranu proti pádům a poškrábání.

Stránky prodejce

Předchozí článek

Gadgety pro iPhone, které musíte mít

Následující článek

Inteligentní žárovky dokáží přehrávat hudbu

Související články