Gadgety pro iPhone, které musíte mít

Gadgety jsou předměty, které dělají iPhone zajímavý, bez nich by se jednalo jen o obyčejný telefon s aplikacemi. Dnes si proto ukážeme porci těch nejlepších gadgetů, které se letos objevily a které se staly vyhledávanými doplňky u všech majitelů iPhonů. Pokud vás nějaký zaujme, můžete si ho rovnou objednat, předobjednat, nebo alespoň vyčkat, až dorazí i na náš trh.

LEAF

Ze všech doplňků, které jsme si doposud představili, je LEAF jedním z nejstylovějších. Jedná se o přívěšek, který se může stát součástí náhrdelníku, sponky na tričku nebo i stylového náramku. Zvláštností tohoto přívěsku je skutečnost, že je propojený s vaším iPhonem a kontroluje vaše tělesné funkce. Patří mezi ně kontrola kvality vašeho spánku, kontrola dýchání a také stresu.

LEAF si můžete předobjednat ZDE.

Trobla

Trobla je krásný zesilovač pro iPhone vyrobený ze slovinského dřeva. Výhodou tohoto zesilovače je, kromě stylového vzhledu, skutečnost, že se vám nikdy nevybije. Materiálem je jen dřevo. Zesilovač je kompatibilní pro iPhone 6 a 6+. Pro zesílení jednoduše vložíte iPhone do zesilovače a vychutnáváte si příjemnou hudbu, která prochází jednotlivými záhyby dřeva a poskytuje silný přirozený zvuk.

Trobla je k dispozici ZDE.

Narrative

Život je strašně krátký, chvíli tu jsme a pak najednou šmitec. Pokud vám také připadá, že ten život strašně letí, tak si pořiďte Narrative, jedná se o sponu s 8MPx fotoaparátem, který každé 2 minuty pořídí snímek. Snímky si následně můžete prohlédnout třeba ve svém iPhonu a uvědomit si, co všechno vlastně každý den zažíváte. Sponu můžete také připevnit svým dětem a sledovat, co všechno během dne zažívají. Spona s kamerou je dostupná ve 3 barvách.

Narrative clip je k dispozici ZDE.

Scosche

Když si propojujete iPhone přes USB za účelem přenosu dat nebo nabíjení, všimli jste si, jak jsou ty kabely nudné? Pokud vás nudí, můžete si zakoupit stylové ploché propojovací kabely v několika barvách. Možná vám to připadá jako blbost, ale stačí minimální investice a můžete vaše nudné kabely vyměnit za tuto stylovou novinku. A ještě jedna věc, kabely po propojení svítí, takže si večerní propojení s iPhonem opravdu užijete.

Scosche najdete ZDE

 

Předchozí článek

Vlastníte starý Apple? Pak se z vás stanou boháči

Následující článek

Zaměřeno na pouzdra, jaká jsou nejlepší?

Související články
Číst více

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Včera Apple představil nový operační systém pro iPhone, iPod touch a iPad, který dle očekávání ponese název iOS 8. Pojďme se podívat na všechny podstatné novinky, které zazněly na konferenci WWDC 2014.

Things pro iPhone: recenze oblíbeného GTD manažera (1. část)

Things je jedna z nejznámějších GTD (Getting things done) aplikací. A to jak na iPhone, tak i na iPadu či na Macu. Proto jsme se rozhodli, že vám přineseme krátký čtyřdílný seriál, který postupně zrecenzuje tuto aplikaci skrz všechny 3 platformy a nakonec zrecenzujeme Things jako celek. Jako první jsme se samozřejmě rozhodli začít od nejmenšího - tudíž verzí pro iPhone (či iPod touch).

Stream.cz brzy na AppStore: iPhone verze české internetové TV

Dnes stránka iPhoneTips.cz na Facebooku překonala hezkých 8.000 fanoušků, za což všem našim čtenářům velice děkujeme! Přinášíme vám jako jediní exkluzivní obrázky z připravované aplikace pro iPhone, která vám umožní přehrávat videa z největšího českého videoserveru Stream.cz podobně jako známá iOS aplikace YouTube.