Micro SIM: Český operátor O2 nabízí MicroSIM zdarma!

Telefónica O2 Czech Republic zařadila do své nabídky vedle standardních SIM karet také micro SIM karty. Ty jsou určené samozřejmě hlavně pro uživatele Apple iPad a iPhone 4. Micro SIM kartu dstane jak stávající, tak nový zákazník na vyžádání a operátor ji vydá zdarma!

Telefónica O2 Czech Republic zařadila do své nabídky vedle standardních SIM karet také Micro SIM karty. Ty jsou určené samozřejmě hlavně pro uživatele Apple iPad 3G a iPhone 4. Micro SIM kartu dstane jak stávající, tak nový zákazník na vyžádání a operátor ji vydá zdarma!

Pokud jste četli náš článek o tom jak vyrobit MicroSIM kartu a děsíte se stříhání vaší stávající SIMky, nemusíte se obávat. Operátoři O2, Vodafone i T-Mobile potvrdili, že MicroSIM karty vám zdarma vymění za vaše stávající na jakékoliv prodejně.

O2 MicroSIM

“Rozhodli jsme se vyjít vstříc všem našim zákazníkům, kteří jsou fanoušky značky Apple. Do svých iPadů a v budoucnu i nových iPhonů čtvrté generace si již nebudou muset micro SIM podomácku vyrábět z běžné SIM karty. Současným i novým zákazníkům ji vyměníme zcela zdarma.

Micro SIM karty jsou dostupné ve všech O2 prodejnách nebo u autorizovaných prodejců Telefónica O2 Czech Republic. Zde si zákazníci mohou jak pořídit zcela novou aktivaci s micro SIM kartou, tak vyměnit starou SIM kartu.”

Blanka Vokounová, Telefónica O2

15 comments
  1. snad časem – dnes, tedy v pondělí – 2 prodejny O2 v Pardubicích bez micro-sim karet. Prý možná ve středu.
    Na druhou stranu mne nadchl T-mobile – rámeček pro použití micro v norm.telefonu dali zadarmo.

  2. chci se zeptat jestli se změní číslo a nebo ho zachovají a použijí takový ten přístroj na to

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Monster Dash: parádní skákačka pro závisláky

Následující článek

3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Související články