Nejnovější výběr tašek a pouzder pro iPad

Pouzdra a tašky pro iPhony a iPady patří k nejčetnějším Apple doplňkům. Každý den jich vznikne tolik, že bychom je jen stěží zvládli všechny představit. Udělali jsme proto opět výběr několika tašek a pouzder, které nás zaujaly nejvíce. Pokud vás zaujmou také, můžete si je jednoduše zakoupit.

Case Logic

Univerzální taška Slim Case od výrobce Case Logic, kterou využijete pro všechny typy iPadů a také pro své MacBooky. Je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, disponuje několika kapsami navíc ve své přední části. Má sportovní a kompaktní design, dostupná je v černém i šedém provedení. Kromě příjemného vzhledu je dostupná i za příjemnou cenu 30 dolarů.

Zakoupit Slim Case

LK

Pouzdro Perfect Fit o výrobce LK je, jak už název napovídá, velmi slabé pouzdro, které naprosto dokonale padne na váš iPad. Jeho výhodou je minimální hmotnost i objem. Je vyrobeno tak, abyste ani nezaznamenali, že na vašem iPadu je a přesto ho chránilo před špínou a také před nárazy. Disponuje sportovním průsvitným povrchem a je dostupné v 5 barevných provedení. Oblíbíte si ho i díky nízké ceně.

Zakoupit Perfect Fit

Moshi

VersaCover od výrobce Moshi je velmi krásné pouzdro, které bylo vyrobeno tak trochu ve stylu origami. Má viditelné výřezy, které napovídají, že si ho může uživatel skládat do různých tvarů. Samotné pouzdro se tak během několika šikovných pohybů ruky promění například na stojan. Pouzdro je sice dražší, ale zato dokáže ihned zaujmout.

Zakoupit VersaCover

Saddleback

iPad PRO Case od výrobce Saddleback je luxusní kožené pouzdro a také třešnička na dortu našeho výběru. Je vyrobeno z kvalitně vydělané vepřové kůže a může fungovat rovněž jako stojan. Nabízí i prostor pro přídavnou klávesnici. K dispozici je ve 4 luxusních barevných provedení a pokud chcete někoho zaujmout, toto pouzdro by měla být jasná volba.

Zakoupit iPad PRO Case

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Zajímavé aplikace pro váš MAC

Následující článek

Jak by vypadala reklama na iPhone 6S, kdyby byla vytvořena na MacPaint?

Související články