7 nejlepších her a aplikací týdne

Pokud vám připadá, že je letošní léto bez života, tak si ho můžete oživit perfektními hrami a aplikacemi. Přinášíme vám 7 nejlepších her pro tento týden. Každý aktivní hráč rád povolí uzdu své vášní a jestli už jste dohráli všechny hry ve vašem telefonu, tak je na čase stáhnout nové, které vám přinesou pořádnou dávku zábavy. Nechte se tedy inspirovat a jistě najdete si pro sebe to pravé.

Assassins’s Creed Pirates

Každý má občas chuť někoho zabít. Tyto myšlenky je ideální zchladit při hraní nové série Assassins’s Creed, kde si v roli skvělého zabijáka můžete vyzkoušet, jaké je to převracet dějiny. Tentokrát se však bude bojovat na moři.

4,49€ – AppStore link

Monument Valley

Monument Valley je naprosto kouzelná hra, kde budete bloudit s postavou drobounké bytosti různými labyrinty. Hra má skvělou atmosféru a naprosto unikátní zpracování, kterým si získá srdce i těch hráčů, kteří tomuto žánru neholdují.

1,79€ – AppStore link

Threes!

U her byste se měli nejen bavit, ale občas potrápit i obsah dutiny lebeční. Pro tyto účely je tu hra, ve které je principem pracovat s číslem 3, respektive s čísly, které jsou tímto číslem dělitelné. Podle uživatelů je hra dokonce návyková.

1,79€ – AppStore link

The Room Two

Jedná se o pokračování úspěšné jedničky, ve které bylo cílem řešení hlavolamů a záhad. Hra disponuje velmi pokročilou grafikou a novými hlavolamy, nad jejichž řešením si budete zaručeně lámat hlavu dlouhé hodiny.

2,69€ – AppStore link

Writing Aid

Pokud si občas nedokážete vybavit to správné slovo, tak je pro vás určená aplikace, která vás naučí vždy vyhledat to nejlepší slovo, kterým lze vystihnout určitou věc či situaci. A jelikož je aplikace v angličtině, tak je určená pro angličtináře, kteří chtějí zdokonalit své vědomosti.

0,89€ – AppStore link

Lost Toys

Pamatujete si, jak vám rodiče říkali, abyste ani rozbité hračky nevyhazovali? Nyní si zkusíte skládat staré a rozbité hračky dohromady a to ve hře, která získala ocenění za perfektní design.

0,89€ – AppStore link

Avernum: Escape From the Pit HD

Občas je zapotřebí vypnout mozek a ponořit se do žánru starých dobrých RPG her, které dokáží přinést skvělou zábavu. Vyměňte na chvíli své akční hry za toto povedené RPG a jistě se nudit nebudete.

8,99€ – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Phonejoy Pro Gamer Bundle promění váš telefon v Gameboy

Následující článek

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Související články

Pix’n Love Rush: skákačka pro milovníky retro her

V dnešní době graficky nadupaných her, kterých máme plné telefony, se něco jako retro hra zdá poněkud k smíchu - bylo to čtverečkované, pomalé, často to nejelo a vůbec - proč bychom se měli dnes k nějakým takovým hrám vracet? Najít důvod může být složité, ale já mám hned jeden - protože retro hra v moderním provedení je něco více než zajímavého.