iPhoneTips.cz přeje všem svým čtenářům šťastný nový rok 2011!

Poslední příspěvek roku 2010 nemůžu věnovat nikomu jinému, než vám, čtenařům magazínu iPhoneTips.cz. Pojďme se společně podívat, jak se za poslední rok rozrostla komunita, která tvoří tyto stránky.

Poslední příspěvek roku 2010 nemůžu věnovat nikomu jinému, než vám, čtenařům magazínu iPhoneTips.cz. Pojďme se společně podívat, jak se za poslední rok rozrostla komunita, která tvoří tyto stránky.

Když jsem vám loňský Štědrý den psal přání k Vánocům, ani jsem netušil, že nasledujících 365 dní bude tak úspěšnějšných, jak bylo. Naše fanouškovská stránka na Facebooku se rozrostla více jak 10x na neuvěřitelných sedm a půl tisíce fanoušků. Nemalá část čtenařů nás sleduje na čím dál populárnější sociální síti Twitter a samozřejmě také prostřednictvím  RSS, což naznačuje, že se vám našich 460 článků v tomto roce líbilo. Věřím a doufám, že se vám i v budoucnu budou tyto stránky líbit a stanou se součastí Vašeho života stejně tak, jako jsou součástí toho našeho.

Všem našim čtenářům přeji za celý tým iPhoneTips.cz šťastný Nový rok a úspěšné vykročení do roku 2011!

Předchozí článek

Mrazík pro iPhone: Kdo Nastěnku chce za ženu? (videorecenze)

Následující článek

Problém s budíkem: iPhone nezvládl vstup do roku 2011!

Související články

iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji "ulovit" co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit "čtyřku", nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.