iPhone 13 Pro se nevleze na nabíječku MagSafe Duo!

Kvůli většímu modulu s čočkami fotoaparátu u iPhone 13 Pro to vypadá, že telefon není úplně 100% kompatibilní s loni představenou bezdrátovou nabíječkou MagSafe Duo. To už je letos podruhé, co Apple představil zařízení, které není kompatibilní s doplňkem z loňského roku. Na jaře to byl iPad.

Marques Brownlee, známý YouTuber, který se věnuje technologiím, na Twitteru upozornil na zvláštní situaci, kdy si chcete nechat nabít iPhone 13 Pro na loni představené nabíječce MagSafe Duo. Kvůli většímu a vystouplejšímu modulu s čočkami fotoaparátu se nabíječka na záda telefonu jaksi nevleze. Ještě horší to je, jakmile máte iPhone 13 Pro v krytu.

MagSafe Duo je bezdrátová nabíječka od Applu, která vám umožňuje nabíjet dvě zařízení zároveň. Navíc ji lze složit do malého čtverečku a je tak ideální volbou při častém cestování.

Nevěště ale hlavu – MagSafe Duo pořád dokáže iPhone nabíjet, ale telefon na ni bude ležet tak napůl, navíc opřený o modul fotoaparátu a ještě k tomu ve sklonu. To ale nemění nic na tom, že by se tato situace u doplňku za 4 tisíce korun stávat neměla a firma na takové detaily měla myslet. I na e-shopu Apple uvádí iPhone 13 Pro jako kompatibilní zařízení.

Není to navíc u Applu poprvé, co podobná situace nastala. Na jaře představený iPad Pro se ukázal jako nekompatibilní s loňskou Magic Keyboard, kvůli desetině milimetru v tloušťce zařízení! Opět se jedná o nepříjemnost, přihlédneme-li navíc k ceně klávesnice, která stojí bezmála 10.000 Kč!

Předchozí článek

Podle analytika bude mít iPhone 15 Touch ID na obrazovce a iPhone Fold dorazí v roce 2024

Následující článek

Tip na zajímavou 3in1 redukci.

Související články

iPad 3: AMOLED displej v novém iPadu?

Není to tak dlouho, co jsme Vám přinesli zprávu ohledně úspěchu Samsungu ve výrobě displeje 10,1" s rozlišením 2560 x 1600. Spolu s ní jsme se ale dnes dočkali zprávy, že nový iPad by mohl být i průkopník (co se týče Apple produktů) i v použití displeje - podle posledních informací bude totiž iPad 3 obsahovat AMOLED displej.

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Legendární Duke si to po tolika letech namířil i na iPhone! Duka není moc třeba představovat proto v článku naleznete jen gameplay video ale ihned až se dostanu domů vám zprostředkuji dojmy ale nyní neváhejte, Duke se nyníé na jediný den prodává za 2,39€ a už několik hodin uběhlo!