Zabijte nudu s kvalitními hrami

Trh her pro iOS je velmi široký a najít mezi nimi takovou, která je opravdu kvalitní, zabere mnoho sil. To je jedním z důvodů, proč jsme vám práci ulehčili a vybrali jsme vám zajímavé hry pro zkrácení dlouhé chvíle. iOS hry jsou rok od roku propracovanější a zatímco je někdo považuje za ztrátu času, věřte, že nad výběrem her pro tento týden se rozhodně nudit nebudete.

Skylanders Trap Team

Robustní, atraktivní a pokročilá 3D adventura, která si získala srdce všech příznivců Xboxu a Playstationu. Pokud máte iPad a konzoli k němu, tak si ho propojte přes bluetooth, protože tuto hru si tak nejlépe užijete. Jedná se o rozsáhlou hru, takže nepočítejte s chvilkovým hraním při čekání na zastávce autobusu. Jedná se o neuvěřitelně zábavnou a akční hru.

Stáhnout Skylanders Trap Team

XCOM: Enemy Within

Taktická tahová hra pro všechny příznivce potápění. Sci-fi nádech celé hry přiláká i milovníky dobrodružství. Ve hře se plní jednotlivé mise a provádí se tajemný výzkum. Překvapí vás široký výběr zbraní a pokročilá grafika. Budete likvidovat nepřátele, kteří vypadají, jakoby právě utekli z jiné planety, ale i celou řadu dalších nepřátel.

Stáhnout XCOM: Enemy Within

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hra určená příznivcům Warcraftu a karetních her. Účelem hry je bojovat prostřednictvím karet, měřit síly se soupeři a sbírat další karty. Ačkoliv jsou takové karetní hry nejpopulárnější v papírovém provedení, tak digitální karty v této hře jsou stejně zábavné. Celkový nádech je autentický se světem Warcraftu.

Stáhnout Hearthstone: Heroes of Warcraft

Revolution 60

Velmi ambiciózní iOS hra, ve které je hlavním úkolem řídit ženské agentky, špionky. Vaší agentkou je sexy dívka, která se pohybuje v 3D prostředí, které je kdesi ve vzdálené budoucnosti. Se špionkou budete vést dialogy a navigovat jí, co má dělat. 3D prostředí není sice tak úplně dokonalé, ale hra je zábavná a dlouhá.

Stáhnout Revolution 60

Monsters Ate My Birthday Cake

Naprosto rozkošná a dobrodružná hra vhodná pro hráče každého věku. jedná se o kreslenou adventuru s velmi povedeným prostředím. Hra je založena především na dialozích a kromě vtipných scén zde bude hráč bojovat i se zlými monstry. Ve hře se proměníte v malého chlapce, který začíná svůj dobrodružný příběh.

Stáhnout Monsters Ate My Birthday Cake

Předchozí článek

Tesla krade zaměstnance Applu

Následující článek

FiftyThree’s Paper: Dokonalá aplikace pro všechny umělce

Související články