Zabijte nudu s kvalitními hrami

Trh her pro iOS je velmi široký a najít mezi nimi takovou, která je opravdu kvalitní, zabere mnoho sil. To je jedním z důvodů, proč jsme vám práci ulehčili a vybrali jsme vám zajímavé hry pro zkrácení dlouhé chvíle. iOS hry jsou rok od roku propracovanější a zatímco je někdo považuje za ztrátu času, věřte, že nad výběrem her pro tento týden se rozhodně nudit nebudete.

Skylanders Trap Team

Robustní, atraktivní a pokročilá 3D adventura, která si získala srdce všech příznivců Xboxu a Playstationu. Pokud máte iPad a konzoli k němu, tak si ho propojte přes bluetooth, protože tuto hru si tak nejlépe užijete. Jedná se o rozsáhlou hru, takže nepočítejte s chvilkovým hraním při čekání na zastávce autobusu. Jedná se o neuvěřitelně zábavnou a akční hru.

Stáhnout Skylanders Trap Team

XCOM: Enemy Within

Taktická tahová hra pro všechny příznivce potápění. Sci-fi nádech celé hry přiláká i milovníky dobrodružství. Ve hře se plní jednotlivé mise a provádí se tajemný výzkum. Překvapí vás široký výběr zbraní a pokročilá grafika. Budete likvidovat nepřátele, kteří vypadají, jakoby právě utekli z jiné planety, ale i celou řadu dalších nepřátel.

Stáhnout XCOM: Enemy Within

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hra určená příznivcům Warcraftu a karetních her. Účelem hry je bojovat prostřednictvím karet, měřit síly se soupeři a sbírat další karty. Ačkoliv jsou takové karetní hry nejpopulárnější v papírovém provedení, tak digitální karty v této hře jsou stejně zábavné. Celkový nádech je autentický se světem Warcraftu.

Stáhnout Hearthstone: Heroes of Warcraft

Revolution 60

Velmi ambiciózní iOS hra, ve které je hlavním úkolem řídit ženské agentky, špionky. Vaší agentkou je sexy dívka, která se pohybuje v 3D prostředí, které je kdesi ve vzdálené budoucnosti. Se špionkou budete vést dialogy a navigovat jí, co má dělat. 3D prostředí není sice tak úplně dokonalé, ale hra je zábavná a dlouhá.

Stáhnout Revolution 60

Monsters Ate My Birthday Cake

Naprosto rozkošná a dobrodružná hra vhodná pro hráče každého věku. jedná se o kreslenou adventuru s velmi povedeným prostředím. Hra je založena především na dialozích a kromě vtipných scén zde bude hráč bojovat i se zlými monstry. Ve hře se proměníte v malého chlapce, který začíná svůj dobrodružný příběh.

Stáhnout Monsters Ate My Birthday Cake

Předchozí článek

Tesla krade zaměstnance Applu

Následující článek

FiftyThree’s Paper: Dokonalá aplikace pro všechny umělce

Související články

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Když jsem vám před dvěma týdny psal preview o hře Infinity Blade a označil jí za nejlépe graficky vydařenou hru pro iOS těchto Vánoc, šeredně jsem se zmýlil. Zakladatel id Software (ano, ti, kteří stvořili legendární Doom a Quake) John Carmack totiž v těchto dnech vydal hru s názvem Rage, která má všem dosavadním střílečkám na iPhone, iPod i iPad nakopat zadek!

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?