FiftyThree’s Paper: Dokonalá aplikace pro všechny umělce

Kreslení na telefonu nebo iPadu může být občas nuda, ale ne s aplikací, která dokáže dokonale napodobit reálné kreslení nebo malování. Jestliže raději dáváte přednosti Photoshopu, možná byste se nejprve měli podívat na perfektní funkce a možnosti, jaké se nabízejí. Aplikace je vhodná především pro umělce, kteří rádi kreslí pěkné umělecké obrazy a kteří si rádi namalují něco pěkného i tehdy, když u sebe nic na malování nemají.

Aplikace FiftyThree’s Paper je skvělá i tím, že je zdarma a platí se jen za její rozšíření, které je v rámci 1-4 dolarů. Pro začátek je vhodné poznamenat, že se zde nebude malovat buransky prstem, ale že se k němu použije Stylus Pen, nebo jiné pero, kterým se bude malovat. Uživatel má k dispozici nástroje pro oblíbené funkce, od tužky až po štětec. K dispozici je rovněž barevná paleta, kde si lze připravit více barev pro své budoucí dílo.

Aplikace umožní vytváření rychlých náčrtů i stínování s minimální námahou. Aplikovat lze dokonce i různý tlak, kterým se zesílí nebo zeslabí tloušťka vaší linie.

Nástroj Outline tool vám umožní snadné kombinování a přípravu barev, které budete používat. Nečeká vás žádné složité nastavování, ale naopak rychlá a pohodlná práce od ruky.

Aplikaci můžete pochopitelně použít i jako kus papíru, na který si napíšete, co potřebujete. Od toho je tu inkoustové pero, které je rovněž plně nastavitelné.

Velmi krásně vypadá použití štětce, které je jeho dokonalou imitací. Štětec lze nastavit podle typu i tloušťky a vytvářet díla, na kterých je použití vodových barev patrné.

S aplikací lze skvěle experimentovat. Je vhodná jak pro profesionální grafiky a kreslíře, tak i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet malování v nástroji, který umí vytvořit opravdová díla a ne jen obyčejné náčrty, jak je to v obyčejných kreslících aplikacích.

Malování je i skvělým způsobem, jak se odreagovat a dát průchod všem tvůrčím nápadům, které se vám honí hlavou. Pokud vás aplikace skutečně zaujala, tak si jí můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže.

Stáhnout Paper by FiftyThree

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Zabijte nudu s kvalitními hrami

Následující článek

Pixie: Nejdokonalejší lokátor pro vaše ztracené věci

Související články

Gameloft: 4 nové hry na Unreal Engine 3 ve vývoji

Gameloft dnešním dnem oznámil spolupráci s jedním z předních herních vývojových studií a hlavně vývojářů nového Unreal Engine 3 (určeného pro iOS) - Epic Games. Zároveň oznámil, že se dočkáme prozatím čtyř her, z nihž první dvě se objeví ještě v tomto roce a zbylé až v roce příštím (2012).

Pix’n Love Rush: skákačka pro milovníky retro her

V dnešní době graficky nadupaných her, kterých máme plné telefony, se něco jako retro hra zdá poněkud k smíchu - bylo to čtverečkované, pomalé, často to nejelo a vůbec - proč bychom se měli dnes k nějakým takovým hrám vracet? Najít důvod může být složité, ale já mám hned jeden - protože retro hra v moderním provedení je něco více než zajímavého.