Vyhlášení soutěže o iPhone 4: už známe výherce!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz pravidelně, nemohla vám uniknout soutěž o iPhone 4 16GB s 24 měsíční zárukou. Zajímá vás, kdo nový iPhone 4 vyhrál? Koukněte na výsledky naší velké tipovací soutěže!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz pravidelně, nemohla vám uniknout soutěž o iPhone 4 16GB s 24 měsíční zárukou. Zajímá vás, kdo nový iPhone 4 vyhrál? Koukněte na výsledky naší velké tipovací soutěže!

Sponzor soutěže - děkujeme!

Výsledky

Nejdříve začnu správnou odpovědí první otázky, která nebyla nijak těžká. Ptali jsme se:

“Prodává internetový obchod iPhone-Prodej.cz pouzdra pro iPhone a iPad?” – Správná odpověď byla samozřejmě ANO

S touto otázkou mělo problém 21 soutěžících, kteří odpověděli NE. Zbytek odpověděl správně.

Druhá otázka byla o dost obtížnější a dopředu nikdo nemohl vědět, zda bude jeho odpověď správná. Ptali jsme se na celkový počet soutěžících v této soutěži.

Abych řekl pravdu, můj osobní nesoutěžní tip byl něco okolo 3.tisíc soutěžících, co se ukázalo jako špatný odhad. Do soutěže se zapojilo celkem 1024 soutěžících, což je podle mě poměrně málo. Na druhou stranu byla o to větší šance na výhru. Na obrázku si můžete všimnout, že poslední soutěžní odpověď byla právě 1024. a přišla cca 8 minut před koncem soutěže.

Pokud vás zajímají kuriozity ve vašich tipech, tak nejnižší tip měl Viliam Knap, tipoval celkem 80 soutěžících. Naopak nejvyšší tip byl od Tomáše Vondráka, který předpověděl vysokou účast 6 milionu lidí. Takovou účast by jsme si určitě přáli, bohužel ale od správného tipu 1024 je to hodně daleko.

Výherce

Tipy okolo správné odpovědi 1024 byly opravdu těsné. Nakonec se ukázal nejpřesnější tip od Marka Hesslera, který tipnul celkový počet 1010 soutěžících. Tento tip se ukázal jako vítězný a Markovi to vyneslo výhru v soutěži – iPhone 4 16GB.

Marka jsem kontaktoval už včera a domluvil s ním předání. Protože Marek pracuje v Praze (pochází z Mostu), nebyl problém se sejít a iPhone 4 mu včera odpoledne předat. Poprosil jsem ho, aby nám napsal pár slov, tady jsou:

“Když jsem dostal email s informací, že jsem vyhrál, byl jsem zrovna v práci. Nemohl jsem uvěřit, že zrovna já ze všech těch lidí byl nejblíž. iPhoneTips čtu spíše ze zvědavosti co je nového u Apple, protože jsem do teď iPhone neměl a na iPodu Nano si aplikace neužiju. To se teď změní, iPhone 4 je fantasticky a má Nokie půjde už konečně do důchodu. Moc děkuji iPhoneTips za iPhone, na tuto výhru jen tak nezapomenu!”

Marek Hessler

Nevyhráli jste? Nezoufejte!

Jak jsme vám již psali několikrát, našich čtenářů si opravdu vážíme a chceme je hýčkat. Jak? Kromě několika článků denně pro vás budeme i nadále pořádat soutěže o produkty v hodnotě několika tisíc Korun. O co konkrétně se bude soutěžit už příští měsíc?

Příští soutěž bude o dokonalou dockovací stanici Sony ICF-CL75iP se 7″ barevným LCD displejem, která se v českých obchodech prodává za víc jak 4000 Kč! Brzy vám o této vychytávce napíšeme recenzi a následně si o ní zasoutěžíme! Těšíte se?

Sledujte iPhoneTips na Facebooku, Twitteru a RSS, kde vás už brzy budeme o této soutěži informovat víc!

152 comments
  1. gratuluju 🙂 abych pravdu řekl, chvíli jsem mu záviděl(jako správnej čech, přece jen 4ka je 4ka a moje 3G už je docela pomalé na dnešní dobu 😀 ), ale když pak napsal, že žádný iPhone ještě nemá, tak mu to přeji 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Urban Rivals: tak trochu neobvyklá karetní hra zdarma

Následující článek

Apple vs. Adobe: Flash v novém Macbooku Air nehledejte

Související články