Aplikace, se kterými se rozhodně nudit nebudete

Máme tady konec února a s ním také dávku aplikací, které vám pomohou přečkat poslední studené dny, které nás dělí od slunečného jara. Doufáme, že vám po dlouhé zimě telefon nezamrzl a máte chuť stáhnout něco nového, protože dnešní výběr opravdu stojí za to.

Fetch!

Fetch! je dokonalá aplikace od Microsoftu, která dokáže identifikovat psí plemena. Jen si to představte, vyfotíte si psa a aplikace vám okamžitě sdělí co je to za rasu. Jedná se o skvělý doplněk pro každého pejskaře nebo člověka, která se rozhoduje  pořízení psa, ale ještě nemá rasu vybranou. Je potřeba dbát ovšem na křížence, pouze ty aplikace identifikovat nedokáže. S aplikací se nudit nebudete, jednoduše vyrazte do parku a vyzkoušejte její přesnost.

Stáhnout Fetch!

Microsoft Translator

Pokročilá překládací aplikace, která vám pomůže s okamžitým překladem. Disponuje hlasovým modulem, se kterým vám okamžitě přeloží to, co ostatní říkají. Jelikož podporuje hned 50 jazyků, můžete s ní vyrazit do světa a nebát se, že někomu nebudete rozumět

Stáhnout Microsoft Translator

MSQRD

Tato aplikace vyvolává záchvaty smíchu, dokáže totiž něco, co vás zaručeně pobaví. Umí vaši tvář transformovat v opičí hlavu, hlavu Hillary Clintonové a jiných zvířat. Transformace je natolik věrohodná, že nebudete věřit tomu, co vidíte. Pokud si chcete užít kopec srandy, tato aplikace vám ho zaručí.

Stáhnout MSQRD

parkOmator

Tahle appka je opravdu k nezaplacení, dokáže si totiž pamatovat, kde jste zaparkovali a dokonce vás k vašemu autu navede. Pokud jsou vaše orientační schopnosti na mizerné úrovni, tak tuto aplikaci budete rozhodně potřebovat.

Stáhnout parkOmator

Předchozí článek

Apple konference posouvá datum konání

Následující článek

Výběr luxusních pouzder pro váš iPhone

Související články

Apple iOS 4.3 Beta: nové gesta a funkce zachycené na videu

Včera jsme vám psali o něčekaném uvedení iOS 4.3 Beta, která kromě velice diskutované funkce proměnit iPhone ve WiFi HotSpot, odhalila také směr, jakým se Apple bude ubírat na poly dotykového ovládání. Prohlédněte si včerejší video z kanálu CNET, na kterém jsou všechny gesta 4 a 5 prsty velice pěkně zachyceny!