Vaříme s iPadem a inteligentní váhou Drop Kitchen Scale

Pokud si myslíte, že iPad nelze využít v kuchyni, tak jste na omylu, jedná se o dokonalého kuchyňského pomocníka, který vám s minimální námahou pomůže vytvořit ty nejlepší recepty. Dokonalého kuchaře z něj uděláte prostřednictvím inteligentní váhy “Drop Kitchen Scale” a aplikace Drop Kitchen App, která vám umožní proniknout k bezedné nabídce snadných receptů.

Pokud kuchyňskou váhu Drop Kitchen Scale ještě neznáte, tak se jedná o pomocníka při vaření, který vám prostřednictvím iPadu ukazuje, kolik co váží. Jedná se o inteligentní váhu, když k ní využijete zmíněnou aplikaci, tak vás bude iPad navigovat, co všechno máte při vaření dělat. Postup vypadá následovně: vyberete si recept, aplikace vám ukáže náročnost, jaké pomůcky a suroviny budete potřebovat a následně se můžete pustit do vaření.

Aplikace vám ukáže například, kolik mouky máte přidat a diriguje vás, jestli je to ještě málo nebo hodně, dokáže proporcionálně přepočítávat množství surovin v receptech a také vám vše názorně předvádí. Na váze je velké tlačítko a pokaždé, když provedete potřebný krok, tlačítko se stiskne a můžete pokračovat k dalšímu kroku.

iPad vás bude krok po kroku navigovat podle toho, co zrovna děláte. Možná si říkáte, proč iPad a ne iPhone? Ten lze samozřejmě použít také, ovšem při vaření je o dost příjemnější pracovat s iPadem, který máte v kuchyni opřený a hledíte do něj jako do kouzelné kuchařky. Samotnou váhu lze zakoupit na oficiálních stránkách výrobce, www.getdrop.com, zaplatíte za ní 100 dolarů, tedy kolem 2500 Kč. Aplikaci lze následně stáhnout přímo na itunes.

S chytrou váhou lze připravovat prakticky jakékoliv recepty, od jednoduchých až po složité, které zahrnují nejen přípravu jídel, ale třeba i drinky a drobné pochutiny. Váha Drop Kitchen Scale je zřejmě jedním z významných kroků k vaření budoucnosti. Pokud si myslíte, že je určená jen zkušeným kuchařům, jste na omylu, je vhodná zejména pro začátečníky, kteří se s ní mohou naučit snadno vařit.

https://www.youtube.com/watch?v=Ze1VMwwHyrw

Předchozí článek

Halloween je tu! Staňte se mistrem ve sbírání sladkostí.

Následující článek

Facebook nabádá zaměstnance, aby přešli na Android.

Související články