Facebook nabádá zaměstnance, aby přešli na Android.

Znáte to. Každodenní diskuze, dohady a hádky o tom, jestli je lepší operační systém od firmy Apple, nebo Google. Většinou musím u něčeho dát za pravdu oběma stranám, jelikož každý má něco do sebe. Co ale když jedna z největších světových firem začne zaměstnance přemlouvat na přechod z jednoho na druhý?

Facebook to ale nedělá nijak násilně. Ředitel výroby  Chris Cox říká, že by jejich zaměstnanci měli přejít z iOS na Android kvůli lepší vžití do role na rozvojovém trhu, kde značně převládají levné telefony právě s operačním systémem od Googlu. Určitě jste již slyšeli o tzv. 2G útercích, kdy Facebook nechává své uživatele na 2G sítích při používání jejich sociální sítě. Jedná se ale pouze o jednu hodinu. Jde o experiment právě navazující na rozvojové trhy, protože tamní uživatelé nemají možnost připojit se na 3G/LTE. Proto se chce Facebook co nejlépe přizpůsobit.

Zdroj: 9to5mac.com

Předchozí článek

Vaříme s iPadem a inteligentní váhou Drop Kitchen Scale

Následující článek

Apple dává slevu 50% na Apple Watch.

Související články

Nike+: aplikace, které vám usnadní běhání

Před několika dny jsme vám představili technologii Nike+. Samostatný čip Nike+ samozřejmě nestačí, potřebuje také software, kterým budete tuto technologii ovládat. Při používání tohoto systému se dostanete celkem ke třem programům - Nike aplikaci v iPodu/iPhonu, iTunes a stránkám Nike Running. Tento software vám v dnešním článku představím.

iPad 3: AMOLED displej v novém iPadu?

Není to tak dlouho, co jsme Vám přinesli zprávu ohledně úspěchu Samsungu ve výrobě displeje 10,1" s rozlišením 2560 x 1600. Spolu s ní jsme se ale dnes dočkali zprávy, že nový iPad by mohl být i průkopník (co se týče Apple produktů) i v použití displeje - podle posledních informací bude totiž iPad 3 obsahovat AMOLED displej.