Facebook nabádá zaměstnance, aby přešli na Android.

Znáte to. Každodenní diskuze, dohady a hádky o tom, jestli je lepší operační systém od firmy Apple, nebo Google. Většinou musím u něčeho dát za pravdu oběma stranám, jelikož každý má něco do sebe. Co ale když jedna z největších světových firem začne zaměstnance přemlouvat na přechod z jednoho na druhý?

Facebook to ale nedělá nijak násilně. Ředitel výroby  Chris Cox říká, že by jejich zaměstnanci měli přejít z iOS na Android kvůli lepší vžití do role na rozvojovém trhu, kde značně převládají levné telefony právě s operačním systémem od Googlu. Určitě jste již slyšeli o tzv. 2G útercích, kdy Facebook nechává své uživatele na 2G sítích při používání jejich sociální sítě. Jedná se ale pouze o jednu hodinu. Jde o experiment právě navazující na rozvojové trhy, protože tamní uživatelé nemají možnost připojit se na 3G/LTE. Proto se chce Facebook co nejlépe přizpůsobit.

Zdroj: 9to5mac.com

Předchozí článek

Vaříme s iPadem a inteligentní váhou Drop Kitchen Scale

Následující článek

Apple dává slevu 50% na Apple Watch.

Související články

Carcassonne: slavná desková hra nyní i pro iPhone

Hru Carcassonne již pravděpodobně znáte a pokud ne, tak věřte, že je velmi oblíbená a sesbírala spoustu ocenění jako například „Hra roku“, které získala hned několikrát. Nyní přichází tato fenomenální hra v oficiálním portu na iPhone a později můžeme očekávat také iPad verzi.