Halloween je tu! Staňte se mistrem ve sbírání sladkostí.

I když v Česku Halloween neslavíme, tak to neznamená, že si jej nemůžeme alespoň připomenout. Vždy, když je nějaká slavná událost, tak si Google přichystá zajímavý doodle (změna loga) na svůj web. Kdysi to byl Pac-Man, nebo tvoření dárků pro maminky na svátek matek.

Dnes si můžete zahrát za čarodějnici, která sbírá sladkosti pro svůj tým. Cestou jí překáží havrani, netopýři a duchové. Když dohrajete, tak se Vám ukážou výsledky všech čtyř týmů, které jsou propojené s celým světem. Tak co, zahrajete si?

 

Předchozí článek

Na YouTube se objevily nové reklamy od Applu.

Následující článek

Vaříme s iPadem a inteligentní váhou Drop Kitchen Scale

Související články

iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji "ulovit" co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit "čtyřku", nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.

Apple iPad: vtipné narážky na nový tablet

Prakticky ihned po startu prodeje iPadu se na internetu začaly objevovat obrázky, vtipy a parodie, který zesměšňují novinku Applu. Posledních pár týdnů jsem pečlivě ukládat ty nejlepší "fóry" týkající se iPadu a nyní vám je servíruji. Myslím, že většině z nich by se zasmál i sám Steve Jobs.