Halloween je tu! Staňte se mistrem ve sbírání sladkostí.

I když v Česku Halloween neslavíme, tak to neznamená, že si jej nemůžeme alespoň připomenout. Vždy, když je nějaká slavná událost, tak si Google přichystá zajímavý doodle (změna loga) na svůj web. Kdysi to byl Pac-Man, nebo tvoření dárků pro maminky na svátek matek.

Dnes si můžete zahrát za čarodějnici, která sbírá sladkosti pro svůj tým. Cestou jí překáží havrani, netopýři a duchové. Když dohrajete, tak se Vám ukážou výsledky všech čtyř týmů, které jsou propojené s celým světem. Tak co, zahrajete si?

 

Předchozí článek

Na YouTube se objevily nové reklamy od Applu.

Následující článek

Vaříme s iPadem a inteligentní váhou Drop Kitchen Scale

Související články

O2: Prodej iPhone 4 začne o půlnoci, víme za kolik!

Český operátor Telefónica O2 dnes mnohým z vás rozeslal zprávu, ve které informuje o startu prodeje iPhone 4 ve čtvrtek přesně o půlnoci na Václavském náměstí v Praze. O2 zároveň oficiálně odhalilo dotované ceny, které budou zejména pro věrné zákazníky se službou Mobil+ poměrně přijatelné.

Mac AppStore: dříve než se čekalo?

Původně se spekulovalo, že Mac AppStore, nový obchod s aplikacemi na vašem Macu, bude dostupný až v lednu. Bylo to logické vzhledem k tomu, že na poslední keynote se tvrdilo, že se Mac AppStore objeví do 90 dní - což vycházelo právě na samotný leden.