Twitter testuje vlastní „blízké přátele.” Nazývá to Flock.

Už loni v létě jsme byli informováni, že Twitter testuje novou funkci, která má konkurovat blízkým přátelům na Instagramu. Nyní ale rozšiřuje okruh testujících uživatelů a funkci přejmenoval z „Trusted friends” na Flock.

Do svého Flocku budete moct přidat až 150 lidí, které chcete mít v jisté bublině, tedy podobně jako na Instagramu. Po zveřejnění tweetu v tomto Twitter Flocku se tweet zobrazí jen uživatelům, které jste do něj přidali.

https://twitter.com/alex193a/status/1469468272487813124?s=20

Druhá strana pak uvidí tweet se zeleným obdélníčkem a nápisem „Tento tweet vidíte, protože vás autor přidal do svého Twitter Flocku.” Naopak uživatelé, kteří ve Flocku nejsou, se to ani nedozví. Stejně tak pokud někoho z Flocku odeberete.

Jek to celé vypadá si můžete prohlédnout v odkaze na Twitter vlákno výše.

Twitter se tímto krokem nejspíše snaží zaujmout další skupinu uživatelů, jelikož loňské Fleets (tedy příběhy na Twitteru) se vůbec neuchytily a Twitter se je rozhodl zrušit. Naopak tato varianta blízkých přítel by mohlo být něco, co uživatelům na síti opravdu chybí.

Zdroj: MacRumors

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Předchozí článek

Nová zpráva potvrzuje, že iPhone 14 Pro bude mít 48MP fotoaparát

Následující článek

Apple AR bude potřebovat stejnou nabíječku jako MacBook Pro

Související články

Mall.cz: Tisková zpráva oznamuje start prodeje iPhone 4 už zítra!

Před pár okamžiky mi do e-mailu přistála zajímavá tisková zpráva od internetového obchodu Mall.cz. Jak jistě víte, čtenáře iPhoneTips neunavujeme PR textem, dnes ale uděláme výjimku, protože Mall ve své zprávě informuje, že bude mít iPhone 4 32GB už zítra skladem! Bohužel cena za exkluzivní předprodej je vysoká, za 32GB model zaplatíte 26.990Kč.

iOS 4.1: Nová verze je ke stažení!

Apple právě vydal novou verzi iOS 4.1, která by měla vyřešit problém pomalého iPhone 3G, přidat HDR fotoaparát a mnoho dalších novinek, o kterých jsme vám již psali. Připojte svůj iPhone, pusťte iTunes, updatujte a napište nám do komentárů vaše první poznatky s iOS 4.1!