Samsung Galaxy Tab: Dokáže konkurovat iPadu? (videorecenze)

Samsung před nedávnem na český trh oficiálně uvedl svůj nový tablet Galaxy Tab s operačním systémem Android 2.2 obohaceným o uživatelské prostředí TouchWIZ 3.0 (informace z tiskové konference). Má jít o konkurenta pro oblíbený iPad od Apple, nicméně Samsung s cenou zamířil poměrně vysoko a ač se celkově jedná o zajímavé zařízení, najdeme zde několik chyb, které výrobci zkrátka nelze odpustit. Více se dozvíte ve videorecenzi.

Samsung před nedávnem na český trh oficiálně uvedl svůj nový tablet Galaxy Tab s operačním systémem Android 2.2 obohaceným o uživatelské prostředí TouchWIZ 3.0 (informace z tiskové konference). Má jít o konkurenta pro oblíbený iPad od Apple, nicméně Samsung s cenou zamířil poměrně vysoko a ač se celkově jedná o zajímavé zařízení, najdeme zde několik chyb, které výrobci zkrátka nelze odpustit. Více se dozvíte ve videorecenzi.

Celý článek původně vyšel na spřáteleném serveru SmartMania.cz

11 comments
  1. Okopírovaný iPad s pomalým prohlížečem…nic moc..

  2. Je vidět ,že iPad je prostě nejlepší. Galaxy tap se teda zrovna moc nepovedl, můsí být docela vtipné vidět někoho na ulici jak telefonuje nebo fotí s tabletem 😀

  3. Hele ta nabíješka je snad uplně stejna jak u Ipad ne ? kdyt to má stejnej konektor jako Iphone,Ipad…ne ??

    1. Mně se celkově nelíbí ta filozofie – Proč vymýšlet něco nového, když už někdo vymyslel něco co sedobře prodává. Jenže až na vyjmky to prostě nefunguje – zařízení není kvalitnější, často ani stejně kvalitní. Nemusíme chodit daleko – například – iPody, iPhone a teď iPad.

  4. super recenzia chvalim autora… nazor nech si kazdy urobi sam…osobne sa priklonim k ipadu:)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4: nová televizní reklama vyzdvihuje baterii

Následující článek

Turnaj v Train Conductor: staňte se mistrem virtuálního nádraží!

Související články