Elton John: Jsem moderní žena díky iPadu

I celebrity propadají kouzlu jablečného tabletu! Čerstvě novým majitelem je slavný anglický zpěvák a nositel Řádu britského impéria Elton John.

I celebrity propadají kouzlu jablečného tabletu! Čerstvě novým majitelem je slavný anglický zpěvák a nositel Řádu britského impéria Elton John.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z7j1uogI02A&feature=related[/youtube]

Elton si se svým partnerem Davidem Furnishem nedávno pořídil syna a na základě toho se nechal slyšet, že i přes svou nechuť k moderním technologiím si pořídil svůj první iPad.

„Jak říkají, jsem teď moderní žena. Opravdu jsem už vstoupil do jednadvacátého století,“ řekl Elton v rádiu.

Elton si tedy koupil nový iPad 2 a to hlavně kvůli dvěma kamerkám, díky kterým si může skypovat se svým synem, když zrovna nebude moct být u něj.

Apple tedy dokáže i naprosto největší protivníky moderních technologií (Elton byl i proti vlastnictví mobilního telefonu) přimět a okouzlit tak, že si i tito lidé pořídí nějakou jablečnou věc do své sbírky.

Elton John není jedinou celebritou, která podlehla kouzlu iPadu. Dalšími jsou například Justin Bieber, Miley Cyrus, Oprah Winfrey nebo Lindsay Lohan a další.

Zdroj: Evropa 2, Super.cz

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

N.O.V.A. 3: pokračování úspěšné akční hry na Unreal Engine 3

Následující článek

Ranch Rush 2 HD: ufarměte se k smrti

Související články

WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis "Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek". Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

iPhone 4 v mixérů: Will it blend?

Víte jak dopadně nový iPhone 4 v mixéru? Díky dalšímu dílu známé YouTube video-série "Will it blend?" to můžete vidět na vlastní oči. Blendtec pravidelně demoluje všechny Apple novinky,, takže po iPadu přichází Apple iPhone 4. Znáte lepší reklamu na mixéry?

Navigace Navigon za 44,99€: Sleva o 50% několik dní, neváhejte!

Navigon je společně s TomTom navigací asi nejlepší možné řešení pro ty, kteří chtějí navigaci pro iPhone. Navigon se stabilně drží mezi Top 25 placených aplikací a zaslouženě, protože nabízí opravdu ultimátní řešení, které bude vyhovovat velké většině zákazníků. Věřte nebo ne, ale Navigon si i přes jeho vyšší cenu koupilo milion uživatelů. Toto jubileum Navigon oslavil opravdu stylově - zlevnil svou navigaci o 50% na pouhých 44,99€!