Elton John: Jsem moderní žena díky iPadu

I celebrity propadají kouzlu jablečného tabletu! Čerstvě novým majitelem je slavný anglický zpěvák a nositel Řádu britského impéria Elton John.

I celebrity propadají kouzlu jablečného tabletu! Čerstvě novým majitelem je slavný anglický zpěvák a nositel Řádu britského impéria Elton John.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z7j1uogI02A&feature=related[/youtube]

Elton si se svým partnerem Davidem Furnishem nedávno pořídil syna a na základě toho se nechal slyšet, že i přes svou nechuť k moderním technologiím si pořídil svůj první iPad.

„Jak říkají, jsem teď moderní žena. Opravdu jsem už vstoupil do jednadvacátého století,“ řekl Elton v rádiu.

Elton si tedy koupil nový iPad 2 a to hlavně kvůli dvěma kamerkám, díky kterým si může skypovat se svým synem, když zrovna nebude moct být u něj.

Apple tedy dokáže i naprosto největší protivníky moderních technologií (Elton byl i proti vlastnictví mobilního telefonu) přimět a okouzlit tak, že si i tito lidé pořídí nějakou jablečnou věc do své sbírky.

Elton John není jedinou celebritou, která podlehla kouzlu iPadu. Dalšími jsou například Justin Bieber, Miley Cyrus, Oprah Winfrey nebo Lindsay Lohan a další.

Zdroj: Evropa 2, Super.cz

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

N.O.V.A. 3: pokračování úspěšné akční hry na Unreal Engine 3

Následující článek

Ranch Rush 2 HD: ufarměte se k smrti

Související články

Ultimate Mortal Kombat 3: legenda z PC už také na iPhone (video)

Je mezi námi někdo, kdo nezná herní serii Mortal Kombat? Pokud jste zažili PC hry v 90. letech, tak vám jistě "Mortala" nemusím představovat. Bojovka s nezapomenutelnými charaktery, podle kterých byly natočené dokonce 2 filmy (v roce 95 a 97), se dočkala portu pro iOS zařízení s grafikou pro Retina displej. Koukněte na video z hraní a recenzi této hry!