Trucks and Skulls: Brutální Angry Birds na kolech (videorecenze)

Nemáte Angry Birds dost? Je tu řešení a to ve formě Trucks and Skulls, tato hra jakoby jim z oka vypadla! Mrkněte i na krátkou videorecenzi, kde uvidíte hru v akci.

Nemáte Angry Birds dost? Je tu řešení a to ve formě Trucks and Skulls, tato hra jakoby jim z oka vypadla! Mrkněte i na krátkou videorecenzi, kde uvidíte hru v akci.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gZ9sbSgzwRM[/youtube]

Angry Birds zná snad každý, princip hry je tedy známý – sestřelit zabarikádovaná prasátka pomocí různých typů ptáků. V Trucks and Skulls však sestřelujete lebky velkými nákladními auty. K tomu všemu vám hraje drsný rock.
Dalším rozdílem oproti naštvaným ptákům je atmosféra hry – levely se odehrávají v jakémsi pekle, všechno je takové industriální a hlavně – čeká na vás nespočet výbuchů a explozí. Nechybí i vychytávky, které v Angry Birds nenajdete – láva(do které mohou lebky spadnout), odrážecí plochy a další.

Čekají na vás 4 epizody, první dvě mají 43 levelů, třetí epizoda 42 a poslední 30, což je tedy celkem dost. Obtížnost se mi zdála spíše lehčí, občas se nějaký těžší level našel, ale převažují ty jednoduché. Co se týče ovládání, to je trochu hůř vyrešené jak v Angry Birds – auta startujete z rozjížděcí plochy, kde udáváte směr i sílu. Občas hrozí, že si zakryjete výhled prstem.  Trocha cviku však pomáhá.
A jaké jsou typy aut, se kterým ničíte zlé lebky? Prakticky okopírované z Angry Birds. Měli jsme v Angry Birds například ptáka, co snáší vejce jako bomby. Zde je vozidlo, které má bombu na zadku a spouští je stejným způsobem dolů. Nebo malý modrý ptáček, který se po zmáčknutí na displej rozletěl v další tři. To tu také nechybí, navíc je tady jen přidáno pár dalších výbuchů.
A pamatujete na výsměch prasátek, když se vám level nepovedl? Ten je tu v podání lebek taky, i se stejnou melodií. 😀

Pokud máte Angry Birds dohrané i pozpátku a nemáte stále dost, Trucks and Skulls jsou jasná volba. Pokud hledáte drsnější a explozivnější Angry Birds, Trucks and Skulls je to pravé. Pokud vás však už  Angry Birds trochu nudí, můžou vás nudit i lebky, i když změna tématiky, přidání výbuchů a drsného rocku vás na nějakou dobu zaujme. Otázka je na jak dlouho.

Hodnocení: 3,5/5

Trucks and Skulls – 0,79 € – AppStore link

11 comments
  1. Ta hra je totalne okopirovana od angry birds… Ale proc mi to rikas ja swm nikdy nehral angry birds :DD

  2. Tak to je masakr 😀 Skvělá recenze 🙂

    Jinak ta hra je podle me uplne totalni kravina uz jenom proto jaka je to napodobenina skvelych Angry Birds…
    Vubec nechapu jak nekdo muze tak debil** kopirovat… za me 5%

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Gorillaz: nové album vytvořené převážně na iPadu je venku

Následující článek

Mrazík pro iPhone: Kdo Nastěnku chce za ženu? (videorecenze)

Související články