Oblékejte svůj iPhone podle módních stylů

Móda se nevztahuje jen na váš šatník nebo na vzhled interiéru, ale vztahuje se i na telefony. Pokud si nechcete připadat jako jedni z davu, tak byste měli i svůj iPhone obléknout do stylového kabátu. Pokud si nevíte rady, tak vám samozřejmě pomůžeme. Připravili jsme pro vás zase po nějaké době zajímavý výběr obalů pro telefony. Jistě mezi nimi najdete i takový, který se vám zalíbí.

Amzer

Stylový sportovní kryt se dvěma vrstvami polykarbonátu. Až na rámeček je celý kryt průhledný. Minimalistický design je zde velmi vítaný, kryt zabrání poškrábání a zároveň je zde dostatek výřezů ke vstupu k nejdůležitějším tlačítkům. Kryt je dostupný v růžové, černé, červené, bílé, žluté nebo modré barvě.

Zakoupit Amzer

Carved

Velmi luxusní dřevěné pouzdro, které bylo ručně vyřezáno z jediného kusu padauku. iPhone do pouzdra dokonale zapadne a dodá mu mnohem větší ochranu, než většina gumových nebo silikonových pouzder. Uživatelé zde ocení hlavně prestižní vzhled.

Zakoupit Carved

Catalyst

Vysoce odolné pouzdro, které odolá i v extrémních podmínkách. Telefon ochrání při pádu z výšky až 2 metrů a dokonce je celé pouzdro vodotěsné do hloubky 5 metrů. Dokonce i přes svou odolnost se s ním telefon snadno ovládá a snadno se s ním i fotí.

Zakoupit Catalyst

Designed by M

Speciální ochranná fólie, která je vyrobená ze skutečného skla. Je odolná vůči velkému tlaku a také proti vysokým teplotám. Díky UV vrstvě zaručí snadnou čitelnost telefonu i za ostrého slunce a pokud by došlo k jejímu rozbití, tak vás nijak nepořeže. Její povrch je antibakteriální a odolný proti šmouhám z dotýkání prstů.

Zakoupit Designed by M

M-Edge

Tento křiklavý kryt je dostupný v mnoha barevných provedeních. Je velmi robustní a telefon dokáže spolehlivě ochránit i před silnějšími nárazy. Je vhodný pro uživatele, kteří rádi uvítají pestrý kryt pro svůj telefon.

Zakoupit M-Edge

Case-Mate

Elegantní průhledný kryt, který má ve svém těle vsazené drobné lístky z 24-karátového zlata. Jedná se však o silnou ochranu, neboť je kryt velmi pevný, pružný a na důležitých místech zesílený. Lze na něm nalézt i stylové knoflíky pro ovládání.

Zakoupit Case-Mate

SoundFocus

Zcela unikátní kryt, který je navržen pro zesílení zvuku. Celý kryt je velký a má v sobě zabudovanou sadu reproduktorů. Ve svém těle má dokonce i samostatnou baterii. Dokonale se s telefonem spojí a pokud si s ním pustíte hudbu, tak se kromě hlasitého zvuku dočkáte i kvality, protože celý kryt dokonale redukuje šum.

Zakoupit SoundFocus

Předchozí článek

Hry z minulého roku, které si nemůžete nechat ujít

Následující článek

Voyce: Unikátní zařízení pro sledování zdraví vašeho psa

Související články

Velké změny: Apple opouští Scott Forstall a John Browett

Apple včera večer zveřejnil tiskovou zprávu, která k velkému překvapení informuje o odchodu senior víceprezidenta Scotta Forstalla, který do současnosti vedl iOS divizi, a také Johna Browetta, ředitele maloobchodního prodeje. Pracovní úkoly, které tito manageři vykonávali, si rozdělí ostatní členové představenstva Jony Ive, Bob Mansfield, Eddy Cue, Craig Federighi a Tim Cook.