SuperApple #3: tipy a triky pro váš Mac

Výběr těch nejlepších aplikací, tipů a triků pro váš Mac za uplynulý týden. Doporučujeme!

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu Skitch, miniprojektoru pro iPhone, aplikaci Hospodářských novin a o dálkovém ovladači Apple Remote.

Skitch: Zachyťte, upravte a sdílejte obrazovku

Určitě to znáte, kolega z práce či kamarád Vás prostřednictvím emailu nebo jiného komunikačního kanálu bombarduje dotazy, jak v dané aplikaci nastaví to či ono. Vy neustále odpovídáte v tom a tom menu kliknu na druhou záložku zleva atd.

Miniprojektor OptiMax II: Z iPodu na zeď (Zkušenosti)

Multimediální přehrávače iPod i chytrý mobilní telefon iPhone již v základu obsahují plnohodnotný videovýstup a bez problémů dokáží jakékoli video včetně streamovaného přehrávat nejen na vlastní obrazovce, ale i na jakémkoli externím zařízení.

Hospodářské noviny v iPhone

Hospodářské noviny uvádějí offline čtečku „HN Reader“ pro Apple iPhone. Stávají se tak první tištěným deníkem u nás, kteří nabízejí svůj obsah přímo pro iPhone.

Apple Aluminium Remote Control (Zkušenosti)

Hliníkové dálkové ovládání Apple Remote Control se od starších plastových ovladačů liší snad vším. Přečtěte si zkušenosti jednoho z vás s tímto ovladačem.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Space Station Frontier: troufnete si do vesmíru?

Následující článek

Trenches: schovejte se do zákopu!

Související články