Apple spouští valentýnskou kampaň – Řekni to dárkem.

Valentýn se nezadržitelně blíží a na to se snaží adaptovat i různí prodejci. Výjimkou není ani Apple, který spouští na svém webu speciální reklamní kampaň.

„Řekni to dárkem od Apple.” Tak zní motto letošního svátku zamilovaných u Apple. Pro tuto příležitost, která nastane 14. února, si firma připravila velmi pěkné webové stránky. Na nich prezentuje své výrobky, jež byste mohli pořídit svým milovaným.

Žádné slevy

Nečekejte ale žádné speciální slevy nebo poukázky. Jedná se opravdu jen o pěkně vypadající reklamní kampaň, která prezentuje zařízení a doplňky. U nás sice Valentýn není tak velký svátek, ale ve Spojených státech se jedná o velmi komerční záležitost. Není tedy divu, že Apple na těchto stránkách nabízí například i iPhone či Apple Watch za vyšší tisíce Korun.

Předchozí článek

Na jaře Apple nejspíš představí nový iPad Air s čipem A15 a 5G.

Následující článek

iPhone SE s 5G bude mít premiéru pravděpodobně na březnové akci Applu

Související články

iPhone 5: nové spekulace, ale dočkáme se ho vůbec tento rok?

Blíží se WWDC 2011 a tak nepřestávají utuchat spekulace o novém iPhone 5 - spíše naopak, je jich čím dál více. Při představování WWDC 2011 jsme se dočkali sloganu "Join us for a preview of the future of iOS and Mac OS X." Tento slogan nás v praktické míře utvrdil, že nového iPhone 5 se na novém WWDC poprvé nedočkáme - minulé roky totiž byl na této události iPhone vždy představen (od roku 2007).