Apple spouští valentýnskou kampaň – Řekni to dárkem.

Valentýn se nezadržitelně blíží a na to se snaží adaptovat i různí prodejci. Výjimkou není ani Apple, který spouští na svém webu speciální reklamní kampaň.

„Řekni to dárkem od Apple.” Tak zní motto letošního svátku zamilovaných u Apple. Pro tuto příležitost, která nastane 14. února, si firma připravila velmi pěkné webové stránky. Na nich prezentuje své výrobky, jež byste mohli pořídit svým milovaným.

Žádné slevy

Nečekejte ale žádné speciální slevy nebo poukázky. Jedná se opravdu jen o pěkně vypadající reklamní kampaň, která prezentuje zařízení a doplňky. U nás sice Valentýn není tak velký svátek, ale ve Spojených státech se jedná o velmi komerční záležitost. Není tedy divu, že Apple na těchto stránkách nabízí například i iPhone či Apple Watch za vyšší tisíce Korun.

Předchozí článek

Na jaře Apple nejspíš představí nový iPad Air s čipem A15 a 5G.

Následující článek

iPhone SE s 5G bude mít premiéru pravděpodobně na březnové akci Applu

Související články

Mac OS X Lion: zkušenosti s novým operačním systémem

Není to příliš dlouhá doba, co Apple představil bližší informace k novému operačnímu systému určeného pro Macy - Mac OS X 10.7 Lion. Tyto informace jste se mohli dočíst i u nás - tedy zatím pouze ty, které vyzdvihoval sám Apple. Pojďme se ale podívat na novinky, které Apple tolik nepříblížil nebo také na novinky, o kterých zas tolik slyšet není a přesto jsou při používání docela zásadní.