Stream.cz brzy na AppStore: iPhone verze české internetové TV

Dnes stránka iPhoneTips.cz na Facebooku překonala hezkých 8.000 fanoušků, za což všem našim čtenářům velice děkujeme! Přinášíme vám jako jediní exkluzivní obrázky z připravované aplikace pro iPhone, která vám umožní přehrávat videa z největšího českého videoserveru Stream.cz podobně jako známá iOS aplikace YouTube.

Dnes stránka iPhoneTips.cz na Facebooku překonala hezkých 8.000 fanoušků, za což všem našim čtenářům velice děkujeme! K této příležitosti vám jako jediní přinášíme exkluzivní obrázky z připravované aplikace pro iPhone, která vám umožní přehrávat videa z největšího českého videoserveru Stream.cz podobně jako známá iOS aplikace YouTube.

Aplikace momentálně čeká u Apple na schválení a videa se konvertují do požadovaného formátu. Stream na iOS by měl zaujmout jednoduchým funkčním prostředím podobně jako YouTube verze pro jablečné přístroje. A hlavně vás už nebude omezovat absence Flashe na vašem iOS přístroji, která je nutná ke klasickému webovému přehrávání.

Pokud tedy rádi sledujete videa na Streamu, můžete se stejně jako my těšit na tuto připravovanou iOS verzi. O dalších novinkách ohledně této aplikace vás budeme informovat jako první.

Aktualizace: V těchto chvílích již můžete značnou část videí na Stream.cz přehrát jednoduše přes webový prohlížeč (Safari) na vašem iOS zařízení.

137 comments
  1. Exkluzivne obrazky absolutne nezaujimaveho rozhrania, co je na tom take exkluzivne ? Nic prevratne, zoznam videi, hore tri zalozky na sortovanie podla kriterii, dole dva gombiky na rebricky a vyhladavanie.

    1. Věřte nebo ne, ale je opravdu hodně majitelů iOS zařízení, kteří koukají na Stream a na podobnou aplikaci čekají.

  2. Tak aplikaci Stream.cz si téééda….. nestáhnu 🙂 Každopádně k 8k gratuluju a přeju rychlý růst aspoň na 20k! 😉

  3. Já musím reagovat pozitivně. Jednoduché uživatelské rozhraní se mi zdá být jednoznačným plusem a na aplikaci jako takovou se také těším. Třeba se jí naučím pouštět – do autobusu, proč ne. 🙂

    Jediné co se mi že screenshotů nezdá je, že při přehrávání videa není možné upravovat jeho hlasitost pomocí touche (šoupátka) na obrazovce. To využívám například když chci poslouchat video hodně potichu a senzitivita tlačítek na to prostě není dostatečná. 🙂

    A gratulace k 8K 🙂

  4. Jezis, uz je vsechno vymysleno proc neookopirovat trochu mobilni rozhrani od gianta M.YOUTUBE.COM??? Na co aplikaci kdyz uz konvertjete videa do pozadovaneho formatu, proc neudelate rozhrani v Html5 pro prohlizec? Bude se vam jednoduseji modifikovat obsah a nebude muset porad prochazet schvalovacim systemem a uz vubec nebudeme muset trpet dalsi ikonku v telefonu… Nic revolucniho, a exlusivniho v tom nevidim, jen se divim nad evoluci Czeskych servru

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Air Display: druhý displej k vašemu Macu z iPhonu nebo iPadu

Následující článek

iPhone nano: 4 důvody, proč si myslím, že letos představen nebude

Související články