Jaws Revenge: oficiální hra Čelistí

Mnoho hráčů lidi ve hře Jaws nechtěla zachraňovat. A protože lidé z Fuse Powered mají své hráče rádi, ve všem jim vyhověli. V této hře se stanete žralokem.

Vývojáři z Fuse Powered před rokem vydali hru Čelisti, ve které šlo o zachraňování plavců před lidmi pojídajícím žralokem. Mnoho hráčů ale lidi nechtěla zachraňovat, chtěla hrát za žraloka. A protože lidé z Fuse Powered mají své hráče rádi, ve všem jim vyhověli. Přivítejte Jaws Revenge a staňte se žralokem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5-fqKIKpTjA[/youtube]

Pro ty z vás, kteří znají hru Super Mega Worm, bude koncept Jaws Revenge povědomý. Vaším úkolem je se nejdříve ponořit a potom vyskočit z moře na hladinu, kde musíte způsobit co nejvíce bolesti a destrukce. Oproti již zmíněné hře Super Mega Worm se ale pohybujete stále dopředu. Samotná hra si vystačí s jednoduchým ovládáním. Stačí jen stisknout a držet prst kdekoli na obrazovce, díky čemuž se ponoříte. Pak prst uvolníte, žralok vyskočí nad hladinu, kde začne mimojiné ničit rogala, letadla nebo luxusní lodě.

Mezitím musíte i jíst. Pro to stačí jen připlavat k nebohé oběti , kterou žralok sám spořádá, což se neobejde bez krve. Asi je vám jasné, že se jedná o jednu z těch krvavějších her na iOS.

Hra má dva módy, Objective a Free Swim. V první vám dá hra různé úkoly, jako “Spořádejte určitý počet plavců” nebo “Skočte vysoko 15krát předtím, než dorazíte k druhé bóji”. Celkově hra obsahuje 30 úrovní, které se dělí do 3 fází, kde první z nich je Amity Island, dějiště prvního filmu. Druhý mód, Free Swim, je o tom, přežít co nejdéle a udělat co největší zkázu, protože se snažíte získat co nejvyšší skóre, které se potom objeví na Game Center. Ve hře je také možné získat 60 achievementů.

Mimo to vám vývojáři umožnily vylepšení žraloka díky zlatým mincím, které můžete sbírat během hraní, nebo je lze zakoupit skrz in-app nákupy. Tyto vylepšení zahrnují například ztluštění kůže žraloka, díky kterému vydrží víc. Hra vypadá na iPhonu i iPadu skvěle a zvuky také nezaostávají. Vývojáři si opatřili licenci, takže hra obsahuje i originální melodii Čelistí.

Celkově se Jaws Revenge povedla, vizuální stránka a ovládání hry je jednoduše perfektní, hratelnost je na tom bohužel trochu hůře, protože mód Objective se po nějaké době omrzí z důvodu toho, že samotné úkoly začnou být podobné. Celkově ale s touto hrou nemůžete šlápnout vedle, a pokud vás bavil Super Mega Worm, bude vás bavit i Jaws Revenge.

Jaws Revenge – zdarma (31.11., poté pravděpodobně €1.59 nebo €.79) – AppStore link (Universal)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5: jak schovat nákupy v App Store

Následující článek

iPhone 4S: tři nové TV reklamy o Siri, 8Mpx fotoaparátu a iCloud

Související články