iPhone 4: nestabilní signál a flekatý displej není problém!

iPhone 4 má problém se ztrácením signálu a vadou displeje. V článku najdete video a obrázky chyb a také ujištění, že Apple pracuje na odstranění problému.

Dnes se prakticky na všech zahraničních serverech objevila zpráva, která hovoří o mnoha uživatelích, kteří při telefonování ztrácejí signál. Aby toho nebylo málo, objevila se také fotka, která zachycuje zabarvení Retina displeje do žluté barvy. Ačkoliv mnoho redaktorů začalo nad Apple lámat hůl, pravda je taková, že problémy způsobuje softwarová chyba, kterou Apple co nejrychleji opraví.

Na videu je perfektně demonstrováno, jaký problém vzniká, pokud rukou zakryjete levý spodní roh iPhone 4. Tento problém vznikl díky integrované anténě v kovovém těle iPhone 4, která při dotyku ztrácí na intenzitě signálu.

Jako druhý závažný problém, který už první den od doručení iPhone 4 prvním uživatelům vyplul na povrch, je zabarvení displeje do žluta. Na obrázku si můžete všimnout skvrn, které jsou poměrně výrazné.

Pokud vás tyto chyby vylekaly a od teď si myslíte, že iPhone 4 je “šmejd”, tak nezoufejte. Redaktor Walter S. Mossberg z Wall Street Journal, který napsal jednu z prvních recenzí iPhone 4, byl samotným Applem ujištěn, že obě tyto chyby jsou pouze softwarové, Apple o nich ví a v budoucím update iOS 4 budou opravené. O této zkutečnosti informuje Macrumors.

11 comments
 1. Takto jsem zvedav jestli to opravdu opravi jen pomoci SW. Jinak moc dekuji za novinku, opet se ukazalo, ze ste nejlepsi web zamerujici se na iPhone 🙂

 2. Takto jsem zvedav jestli to opravdu opravi jen pomoci SW. Jinak moc dekuji za novinku, opet se ukazalo, ze ste nejlepsi web zamerujici se na iPhone 🙂

 3. Na mem iPhone 4 nemam zadne zlute fleky a behem hovoru se signal zda byt stale stejne dobry i bez obalu a v jakekoliv poloze, cili perfektni. Noise Cancellation funguje rovnez skvele.

  1. ano, na zahraničních serverech má spousta majitelů nových iPhone 4 trochu rozdílné zkušenosti. Někomu jede vše OK, někdo hlásí problémy.
   Myslím, že je to klasika při vydání každého nového Apple přístroje… vždy vypluje na povrch nějaká “fatální” vada, která je záhy odstraněna.

 4. Na mem iPhone 4 nemam zadne zlute fleky a behem hovoru se signal zda byt stale stejne dobry i bez obalu a v jakekoliv poloze, cili perfektni. Noise Cancellation funguje rovnez skvele.

  1. ano, na zahraničních serverech má spousta majitelů nových iPhone 4 trochu rozdílné zkušenosti. Někomu jede vše OK, někdo hlásí problémy.
   Myslím, že je to klasika při vydání každého nového Apple přístroje… vždy vypluje na povrch nějaká “fatální” vada, která je záhy odstraněna.

 5. Žluté fleky by měli po několika dnech zmizet, Foxcoon(výrobna) nestačí expedovat ten obrovský nápor iPhonů a jakýsi proces “odpařování” při výrobě skla nenechávají doběžet do konce a ten má “doběhnout” až později, tudíž iPhone 4 se v rukou majitelů ještě “dokončuje”.a proto ty žluté skvrny 😀 No, uvidíme, co je na tom pravdy.

 6. Žluté fleky by měli po několika dnech zmizet, Foxcoon(výrobna) nestačí expedovat ten obrovský nápor iPhonů a jakýsi proces “odpařování” při výrobě skla nenechávají doběžet do konce a ten má “doběhnout” až později, tudíž iPhone 4 se v rukou majitelů ještě “dokončuje”.a proto ty žluté skvrny 😀 No, uvidíme, co je na tom pravdy.

 7. Potřebuju pomoc! Když vejdu do obchodu začnou turnikety (nebo spíš to co pípá když něco vezete z obchodu a nezplatili jste to) pípat nevíte proč? Jsem si jistý že to je tím novým iphonem

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Dvojrecenze: Chop Chop Tennis & Chop Chop Runner

Následující článek

Hry pro iPhone 4: Gyroskop a Retina displej v akci! (video)

Související články