Soutěž: vyhrajte ochranné folie ScreenShield v hodnotě 3.500 Kč

Ochranné folie pro displeje iPhonů a iPadů jsou poslední dobou velice oblíbené. Není se čemu divit, dotykové displeje můžete relativně snadno poškrábat, čemuž ScreenShield snadno zabrání. Ve spolupráci s firmou SkinZone jsme pro vás připravili soutěž, která nezabere více než 1 minutu vašeho času! Šanci vyhrát jednu z celkem šesti folií pro iPhone a iPad má přitom opravdu každý!

Ochranné folie pro displeje iPhonů a iPadů jsou poslední dobou velice oblíbené. Není se čemu divit, dotykové displeje můžete relativně snadno poškrábat, čemuž ScreenShield snadno zabrání. Ve spolupráci s firmou SkinZone jsme pro vás připravili soutěž, která nezabere více než 1 minutu vašeho času! Šanci vyhrát jednu z celkem šesti folií pro iPhone a iPad má přitom opravdu každý!

Pravděpodobně nejkvalitnější folie, kterou jsme měli možnost otestovat a její recenzi najdete zde, byla folie ScreenShield od českého výrobce, firmy SkinZone. Soutěžící, který zodpoví čtyři jednoduché anketní otázky, se automaticky posouvá do slosování o jednu z šesti cen.

Ve hře jsou tyto ochranné folie ScreenShield v celkové hodnotě 3.540 Kč:

 1. IPHONE 4S – OCHRANA CELÉHO TĚLA
 2. IPHONE 4S – OCHRANA DISPLEJE + CARBON IMITACE KŮŽE
 3. IPHONE 4S – OCHRANA DISPLEJE + CARBON BÍLÝ
 4. IPAD 2 3G – OCHRANA CELÉHO TĚLA
 5. IPAD 2 3G – OCHRANA DISPLEJE + CARBON IMITACE KŮŽE
 6. IPAD 2 3G –  OCHRANA DISPLEJE + CARBON BÍLÝ

IPHONE 4S - OCHRANA CELÉHO TĚLAIPHONE 4S OCHRANA DISPLEJE + CARBON IMITACE KŮŽEIPHONE 4S – OCHRANA DISPLEJE + CARBON BÍLÝ

IPAD 2 3G – OCHRANA CELÉHO TĚLAIPAD 2 3G – OCHRANA DISPLEJE + CARBON IMITACE KŮŽEIPAD 2 3G – OCHRANA DISPLEJE + CARBON BÍLÝ

Soutěžní pravidla

 • Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.
 • Výhercem se stane náhodně vylosovaný soutěžící, který(á) zodpoví všechny 4 otázky a zanechá ve formuláři své jméno, příjmení a e-mail. Každý soutěžící musí uvést skutečné údaje, jinak nebude možné případného výherce kontaktovat.
 • Před odesláním soutěžního formuláře musíte u každé otázky označit alespoň jednu odpověď.
 • Soutěže se může zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska starší 15 let.
 • Výherci z ČR jsou osvobozeni od platby za poštovné. Výherci ze Slovenska musí zaplatit příspěvek na poštovné v hodnotě 5€.
 • O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.
 • Účastník soutěže tímto poskytuje serveru PhoneTips.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, v budoucnu zpracovávala pro marketingové účely.
 • V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 • Ze soutěže je vyloučen tým serveru iPhoneTips.cz.
 • Soutěž končí 31.12.2011.

Soutěž ukončena!

3 comments
 1. Účastník soutěže tímto poskytuje serveru PhoneTips.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, v budoucnu zpracovávala pro marketingové účely.
  môžem sa spýtať, čo znamená “pro marketingové účely.”??

  1. Proto mám více emailů a pro tyto účely vždy uvádím email pro nedůlezitou korespondenci.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Miniatures Pro: vytvořte úžasné time-lapse video

Následující článek

Shoot The Birds: hon na ptáky v roli dýňového strašáka s kuší

Související články

iPad: překročení dalšího milníku, nyní v prohlížení internetu

iPad je neskutečně žádané zařízení. To dokazuje jak i jistá nedostupnost po několika měsících od vydání, tak počet aplikací pro iPad vyvinutý, který v nedávné době překročil magických 100 000 (o kterém jsme Vám nedávno psali). iPadu se ale nedávno podařilo překročit ještě jednu metu, která patří také do důležitých milníků - a to více než 1% ze všech platform prohlížejících internet.

Nový iPhone 4: Apple ztratil prototyp, máme první informace!

Do redakce internetovému magazínu Gizmodo se se dostal prototyp neznámého zařízení, který svým designem velice nápadně připomíná vylepšený iPhone, součástky přístroje na sobě nesou značky Apple a podobná konstrukce doposud nebyla v jiném přístroji k vidění. Apple se dokonce neoficiálně vyjádřil ve smyslu, že skutečně prototyp nového iPhone ztratil a chce ho zpět! Zní to slibně, co říkáte? Všechny novinky a informace o novém iPhone 4 najdete v našem článku.