Soutěž: vyhrajte dockovací stanici SONY za téměř 4.000 Kč

Myslíte si, že byste doma využili dockovací stanici pro iPhone a iPod od SONY, která je vybavená 7″ (17,6 cm) LCD displejem plně kompatibilním s knihovnou v iOS, AM/FM anténou, 1GB vnitřní pamětí, USB, slotem na paměťové karty a především solidním repro? Nyní máte unikátní možnost tento parádní gadget v hodnotě 3.800 Kč vyhrát!

Myslíte si, že byste doma využili dockovací stanici pro iPhone a iPod od SONY, která je vybavená 7″ (17,6 cm) LCD displejem plně kompatibilním s knihovnou v iOS, AM/FM anténou, 1GB vnitřní pamětí, USB, slotem na paměťové karty a především solidním repro? Nyní máte unikátní možnost tento parádní gadget v hodnotě 3.800 Kč vyhrát!

SONY ICF-CL75iP

Pokud nejste na našich stránkách poprvé, určitě jste zaregistrovali stránku iPhoneTips.cz na Facebooku, která brzy pokoří hranici 10.000 fanoušků! Jsme opravdu velice rádi, že právě náš magazín tvoří největší komunitu fanoušků Apple na Facebooku, proto jsme ve spolupráci se společností Garamont s.r.o., distributorem značek Case-Mate a Otterbox pro iPhone sídlící na adrese www.iPhone-prodej.cz, pro vás připravili možnost vyhrát jednu dockovací stanici SONY ICF-CL75iP, kterou vidíte na přiložených obrázcích.

Dockovací stanici SONY ICF-CL75iP vyhraje ten z vás, který nám ve formuláři pod tímto textem zanechá jméno, příjmení a e-mailovou adresu a bude jako jediný ze všech soutěžících po skončení soutěže vylosovaný. Zde jsou pravidla:

 • Soutěž končí v den, kdy stránka iPhoneTips.cz na Facebooku dosáhne počtu 10.000 fanoušků. V tento den odstraníme formulář pro účast v této soutěži.
 • Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.
 • Výhercem se stane náhodně vylosovaný soutěžící, který zanechá ve formuláři své jméno, příjmení a e-mail. Každý soutěžící musí uvést skutečné údaje, jinak nebude možné případného výherce kontaktovat.
 • Soutěže se může zúčastnit všichni občané z České republiky a Slovenské republiky starší 15 let.
 • Soutěžící ze Slovenské republiky souhlasí se zaplacením poštovného při případné výhře.
 • Účastník soutěže tímto poskytuje serveru PhoneTips.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely.
 • O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho týdne po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.
 • V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 • Ze soutěže je vyloučen tým serveru iPhoneTips.cz.

10.000 fanoušků pokořeno, soutěž skončila!

Děkujeme všem za účast v soutěži, výherce zveřejníme v nejbližších dnech.

Je jen na vás, na fanoušcích iPhoneTips, za jak dlouho se dozvíme výherce docku od SONY. Pokud chcete soutěž urychlit, navrhněte svým přátelům naší stránku na Facebooku. Celá redakce věří, že se vám stránky iPhoneTips.cz budou líbit stejně tak i nadále a fanoušků bude přibývat nejen do deseti tisíc, ale ještě k mnohem vyšším číslům. No, nechme se překvapit.

Technické parametry jsme naznačili v úvodu, pro rekapitulaci uvádíme klíčové vlastnosti:

 • 7″ (17,6 cm) LCD displej, který dokáže prezentovat fotky a video ve WVGA (800 x 480) rozlišení
 • Nabíjecí dock kompatibilní s iPhone i iPod, AM/FM anténa, duální alarm, hlasový záznamník s délkou 10s, nebo třeba automatické seřizování času Autoclock®.
 • Možnost zvolit jednu ze čtyř intenzit jasu LCD displeje.
 • Reproduktory 2 x 1.2″ (31.3 mm) o výkonu 1W x 1W.
 • Cena 3.876 Kč v obchodě iPhone-prodej.cz.

98 comments
 1. Nevím, moc se mi nelíbí, že toho chcete využít pro získání osobních údajů takže se nejspíš tentokrát nezúčastním.

  1. aaale netrapoš 😀 robíš jak keby si bol prezident alebo čo 🙂 heh 😀 myslel som to v dobrom ne že mi hned vynadáš čo si to dovolujem 😉

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Nové Apple reklamy: "Pokud nemáš iPhone, tak ho prostě nemáš."

Následující článek

iPhone 5: přinese větší displej, tvar iPhone 4, Apple A5 a NFC?

Související články

iPod Classic: bude tu i nadále, říká Steve Jobs

Hlavně poslední rok se mluví o nejisté budoucnosti dříve velmi oblíbeného iPodu classic. Často se dočkáváme předpovědí, že Apple brzy tento, dnes prý již tolik neoblíbený, iPod odstřihne, a zatím tomu naštěstí tak není. K samotnému stanovisku se ale vyjádřil i samotný Steve Jobs - a vyjádřil se jasně.