Skvělá figurka Stevea Jobse: Zatrhnuto Applem!

Na stránkách M.I.C. gadget se objevila opěvující prezentace “fenomenální” figurky Steva Jobse. Bohužel krátce po uvedení a vyprodání první várky byl M.I.C.store

Na stránkách M.I.C. gadget se objevila opěvující prezentace “fenomenální” figurky Steva Jobse. Bohužel krátce po uvedení a vyprodání první várky byl M.I.C. store požádán o ukončení prodeje.

Mohl to být obrovský hit. Naprosto dokonalá kopie Stevea Jobse držícího iPhone 4 a stojícího na logu vlastní firmy.

Nechybí brýle, které jste mohli z očí zvednout na hlavu. Nechybí věrná kopie jeansů, které sám Steve nosí. Stylový černý rolák je samozřejmostí. Vychytávkou byly mluvící bubliny, které byste našly jako součást balení. Do nich se dalo vpisovat Steveovy hlášky jako “One more thing” nebo “Absolutely magical”, což vypadalo stylově. Po velkém úspěchu vyprodání první várky, (jeden kus stál $79.90) bohužel přišla rána a to přímo z Apple.

Neoprávněné použití značky a jména čili porušení autorských práv… Nezbývá tedy nic jiného, než prodeje zanechat. Příběh této figurky tedy skončil a nám nezbývá, než se pokochat na obrázcích. 🙁  Třeba se objeví nějaká petice za záchranu Stevea Jobse aka figurky. Podepsali byste ji? :mrgreen: Pro opravdu zaryté fanoušky by to byl geniální dárek k Vánocům a naopak pro ty co nenávídí jablíčka by to byl geniální dárek ke zničení nebo používání jako záporáka v bitvách hraček. Škoda.

zdroj: M.I.C. gadget

50 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Facebook Chat+: alternativní kecálek pro iPhone (soutěž!)

Následující článek

Špekulácia: iOS 4.3 už v polovici decembra?

Související články