Skvělá figurka Stevea Jobse: Zatrhnuto Applem!

Na stránkách M.I.C. gadget se objevila opěvující prezentace “fenomenální” figurky Steva Jobse. Bohužel krátce po uvedení a vyprodání první várky byl M.I.C.store

Na stránkách M.I.C. gadget se objevila opěvující prezentace “fenomenální” figurky Steva Jobse. Bohužel krátce po uvedení a vyprodání první várky byl M.I.C. store požádán o ukončení prodeje.

Mohl to být obrovský hit. Naprosto dokonalá kopie Stevea Jobse držícího iPhone 4 a stojícího na logu vlastní firmy.

Nechybí brýle, které jste mohli z očí zvednout na hlavu. Nechybí věrná kopie jeansů, které sám Steve nosí. Stylový černý rolák je samozřejmostí. Vychytávkou byly mluvící bubliny, které byste našly jako součást balení. Do nich se dalo vpisovat Steveovy hlášky jako “One more thing” nebo “Absolutely magical”, což vypadalo stylově. Po velkém úspěchu vyprodání první várky, (jeden kus stál $79.90) bohužel přišla rána a to přímo z Apple.

Neoprávněné použití značky a jména čili porušení autorských práv… Nezbývá tedy nic jiného, než prodeje zanechat. Příběh této figurky tedy skončil a nám nezbývá, než se pokochat na obrázcích. 🙁  Třeba se objeví nějaká petice za záchranu Stevea Jobse aka figurky. Podepsali byste ji? :mrgreen: Pro opravdu zaryté fanoušky by to byl geniální dárek k Vánocům a naopak pro ty co nenávídí jablíčka by to byl geniální dárek ke zničení nebo používání jako záporáka v bitvách hraček. Škoda.

zdroj: M.I.C. gadget

50 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Facebook Chat+: alternativní kecálek pro iPhone (soutěž!)

Následující článek

Špekulácia: iOS 4.3 už v polovici decembra?

Související články

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.