Šikovné aplikace pro váš MAC

Pokud máte starostí nad hlavu, možná je nejvyšší čas sáhnout po aplikacích pro MAC, které vám zjednoduší a zpříjemní váš každodenní stereotyp. Vybral jsem pro vás několik zajímavých aplikací, ze kterých si jistě vyberete. Občas je potřeba trochu provětrat peněženku a investovat do aplikací, se kterými půjde práce na Macu od ruky.

Audio Notebook

Pokud často navštěvujete přednášky, školení nebo konference, jistě se vám stalo, že jste si nestihli poznamenat vše důležité, co přednášející řekl. Někdo to řeší diktafonem, ale to také není úplně ideální, když se musí následně vše znovu přepisovat. Ideálním řešením je program, který dokáže nahrávat audio záznam a zároveň umožní vytvářet poznámky. Není na něm nic těžkého, jen ho stačí zapnout a věnovat se přednášce.

Stáhnout Audio Notebook

Interval

Tento program slouží k vytváření videí z fotek. Je zaměřený na časosběrné fotografie, které zachycují určitý objekt a z nich dokáže vytvořit ucelené video. Jedná se především o fotografie ve vysokém rozlišení, které by běžný program nezpracoval. Program plně podporuje formáty RAW a UHD.

Stáhnout Interval

PhotoJob

Perfektní aplikace, které je v podstatě něco jako švýcarský nůž na vaše fotky. Aplikace umožní hromadné přejmenování fotek, hromadnou změnu velikosti, konvertování do jiných formátů, nastavení filtrů a také umístění vodoznaku. Výhodou je zde i možnost rychlého náhledu provedených úprav, práce s aplikací je rychlá a jednoduchá.

Stáhnout PhotoJob

yCal

Na trhu je mnoho aplikací, které fungují jako diář, lze s nimi dopodrobna plánovat každý den. Málokterá aplikace však dovede přehledně plánovat celý rok. Jsou lidé, kteří potřebují plánovat nejen pár dní dopředu, ale třeba i několik měsíců dopředu. Pro takové lidi je vhodná aplikace yCal, se kterou lze přehledně spravovat všechny dny v roce. Lze s ní naplánovat i aktivity do dalšího roku. Mnoho lidí má dlouhodobé plány, jak už pracovní, tak třeba i osobní a aplikace je pomůže snadněji realizovat.

Stáhnout yCal

 

Předchozí článek

Jak se hraje Mortal Kombat X na iPhonu?

Následující článek

Hry a aplikace, které musíte mít

Související články