Hry a aplikace, které musíte mít

Je na čase vymazat staré hry a aplikace z iPhonu a stáhnout si něco nového. Sáhli jsme po tom nejlepším a udělali opět výběr, který vás doufám nezklame. Představíme si hry i aplikace, které sklidily velkou popularitu a neměly by tedy chybět ani u vás. Blíží se letní pohoda, takže začněte se svým iPhonem trochu relaxovat a věnovat mu svůj cenný čas.

Empires & Allies

Začneme hrou a ne ledajakou, Empires & Allies vám možná bude trochu připomínat Age of Empires, ovšem s tím rozdílem, že zde budujete armádu budoucnosti. Ve hře vytváříte aliance, spojenectví, porážíte nepřítele, budujete základny, inovujete, upgradujete a užíváte si propracovanou atmosféru. Vše je zaměřeno na stroje a výbavu budoucnosti, takže nemusíte mít další noční můry ze středověkých strategií a můžete si naplno vyzkoušet tuto moderní klasiku.

Stáhnout Empires & Allies

Paper

Aplikace pro vytváření myšlenkových map. Pokud nevíte, co to je, tak se jedná o grafické vyjádření postupů, která vám umožní snadnější rozhodování, jak budete co řešit a jak se budete rozhodovat. Aplikace pracuje v příjemném rozhraní, kde si lze vše přehledně a graficky poznamenávat a dokonce vytvářet grafy. Pokud se nedokážete soustředit na důležité úkoly,aplikace vám pomůže rychle najít adekvátní řešení.

Stáhnout Paper

Grim Fandango Remastered

Opravdu zajímavá hra, která je o človíčku jménem Manny Calavera. Jedná se o agenta pracujícího pro cestovní kancelář smrti umožňující duším cestovat po celém světě. Velmi originální pojetí velmi originální hry. Pokud si potrpíte na bizarnostech, tak je pro vás hra jako stvořená.

Stáhnout Grim Fandango Remastered

NYT Now

Přečtěte si New York Times, pokud si právě říkáte, proč byste si měli číst zrovna tento západní plátek, tak je to proto, že se jedná o velmi kvalitní čtení, které vám nejen pomůže s vaší příšernou angličtinou, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací zase z jiného úhlu. Ne náhodou se jedná o jedny ze světově nejčtenějších novin.

Stáhnout NYT Now

Předchozí článek

Šikovné aplikace pro váš MAC

Následující článek

Vlastníte starý Apple? Pak se z vás stanou boháči

Související články