Nový iPhone v akci: První obrázky!

Na čínském blogu UMPCFever se objevily fotografie operačního systému nového iPhonu. Zda se jedná o grafickou montáž nebo reálné fotografie si povíme níž.

Na prvním obrázku je vyfocená kamera nového iPhonu.

iphone-3.0_1

Všimněte si modrého čtverce, který ukazuje funkci autofocusu. Tímto čtvercem lze hýbat pomocí prstu a tím “cílit” ostření. Výborná funkce s kterou se v novém iPhonu počítá!

Na druhém obrázku je vyfocený kompas.

iphone-3.0_2

Tato aplikace byla již neoficiálně “potvrzena” mnohokrát. Kompas se také dá očekávat.

Na blogu byla také demonstrováno kopírování a přesouvání obrázků a také MMS.

O autentičnosti fotografií se dá spekulovat. Blog UMPCFever  byl jako první lokalizován serverem MacRumors.com, který se dá považovat za věrohodný. Všechny funkce z obrázků nový iPhone na 99% bude “umět”, není důvod jim nevěřit a předevsím nový iPhone je “za dveřmi“.

Konference WWDC 2009

iphonetips-wwdc-2009

Prestižní a letos rekordně rychle vyprodaná konferencekterá se bude konat 8. – 12. června. Každý rok Apple uveřejňuje novinky společnosti právě na této konferenci a letos přinese informace  nejen o iPhone OS 3.0 ale také třeba OS X 10.6 Snow Leopard a o novém iPhonu. Od Apple velice chytré. To víte…, každý vývojář, který chce vytěžit na fenoménu produktů Apple nejvíce, musí znát kompletní informace a pokud možno co nejdříve… 🙂

O aktualitách z WWDC vás budeme samozřejmě informovat!

Jaké máte názory k obrázkům? Věříte nebo nevěříte? Pokračujte v diskuzi a hlasujte.

Sorry, there are no polls available at the moment.

[ad]

72 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Toobz Free: hra s "potrubím" pro iPhone

Následující článek

Apple: nová verze iTunes 8.2 a QuickTime 7.6.2

Související články

iOS 5: nejdůležitější novinky, které Apple zítra (snad) představí

Čekání je téměř u konce a už zítra bude světu představena nová verze systému iOS 5.0 na WWDC 2011. S ní, jak již jistě víte, bude mimojiné představena i nová verze Mac OS X, Lion, či nová služba iCloud, o které se můžete blíže dočíst z našeho staršího článku. Nyní se ale pojďme soustředit na to, čeho bychom se měli dočkat v nadcházející budoucnosti sytému iOS - přesněji tedy jeho páté verze.