Nový iPhone v akci: První obrázky!

Na čínském blogu UMPCFever se objevily fotografie operačního systému nového iPhonu. Zda se jedná o grafickou montáž nebo reálné fotografie si povíme níž.

Na prvním obrázku je vyfocená kamera nového iPhonu.

iphone-3.0_1

Všimněte si modrého čtverce, který ukazuje funkci autofocusu. Tímto čtvercem lze hýbat pomocí prstu a tím “cílit” ostření. Výborná funkce s kterou se v novém iPhonu počítá!

Na druhém obrázku je vyfocený kompas.

iphone-3.0_2

Tato aplikace byla již neoficiálně “potvrzena” mnohokrát. Kompas se také dá očekávat.

Na blogu byla také demonstrováno kopírování a přesouvání obrázků a také MMS.

O autentičnosti fotografií se dá spekulovat. Blog UMPCFever  byl jako první lokalizován serverem MacRumors.com, který se dá považovat za věrohodný. Všechny funkce z obrázků nový iPhone na 99% bude “umět”, není důvod jim nevěřit a předevsím nový iPhone je “za dveřmi“.

Konference WWDC 2009

iphonetips-wwdc-2009

Prestižní a letos rekordně rychle vyprodaná konferencekterá se bude konat 8. – 12. června. Každý rok Apple uveřejňuje novinky společnosti právě na této konferenci a letos přinese informace  nejen o iPhone OS 3.0 ale také třeba OS X 10.6 Snow Leopard a o novém iPhonu. Od Apple velice chytré. To víte…, každý vývojář, který chce vytěžit na fenoménu produktů Apple nejvíce, musí znát kompletní informace a pokud možno co nejdříve… 🙂

O aktualitách z WWDC vás budeme samozřejmě informovat!

Jaké máte názory k obrázkům? Věříte nebo nevěříte? Pokračujte v diskuzi a hlasujte.

Sorry, there are no polls available at the moment.

[ad]

72 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Toobz Free: hra s "potrubím" pro iPhone

Následující článek

Apple: nová verze iTunes 8.2 a QuickTime 7.6.2

Související články

Apple: nejlepší čtvrtletí historie, tržba 26,74 miliardy dolarů

Apple před několika hodinami oznámil finanční úspěch za první fiskální období tohoto roku (končící 25.12.2010). Slovo "úspěch" jsem použil záměrně, protože pro Apple nedopadl poslední kvartál vůbec špatně. Naopak, americká společnost zaznamenala nejlepší čtvrtletí v historii, protože jen prodejem 4.13M Maců, 16.24M iPhonů, 19.45M iPodů a 7.33M iPadů si Apple vydělal 15,68 miliardy dolarů!