iPhoneTips: 500 členů oficiální stránky Facebook

Není to tak dlouho, co jsem vás informoval o překročení počtu 100 fanoušků iPhoneTips na sociální síti Facebook. Od té doby se tento web až neuvěřitelně rozrostl a tak vám, věrným čtenářům, mohu s radostí oznámit, že fanouškovská stránka iPhoneTips.cz na Facebooku má už 500 členů!

Jsem velice rád, že se vám server líbí, rádi se na něj vracíte a že jste ochotní přidat se k základně fanoušků iPhoneTips.cz a pomoct tak vybudovat naší-vaší komunitu. Věřím a doufám, že fanoušci Apple iPhone budou i nadále přibývat alespoň stejným tempem nejen na Facebooku, ale také na našem Twitteru a RSS kanálu.

Děkuji všem autorům kteří píšou, nebo psali na iPhoneTips, bez těch by to určitě nešlo. Největší dík ale samozřejmě patří čtenářům, kteří nám dodávají sílu a motivaci tento web ještě více zdokonalit. Děkujeme.

Přidej se k iPhoneTips.cz i ty, máš několik možností:

Facebook - iPhoneTipsTwitter - iPhoneTips
iPhoneTips.cz

63 comments
  1. Ahoj, mám pro Vás tip na recenzi.. vyšla Inotia 2 a vypadá hodně dobře(nabízí totiž i online PVP bitvy, jaký se jinde nevidí a když už, tak je to samostatná hra a zdaleka nemá takový možnosti 🙂

  2. Ahoj, mám pro Vás tip na recenzi.. vyšla Inotia 2 a vypadá hodně dobře(nabízí totiž i online PVP bitvy, jaký se jinde nevidí a když už, tak je to samostatná hra a zdaleka nemá takový možnosti 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Asphalt 5: absolutní vrchol či totální propadák?

Následující článek

Mapy.cz pro iPhone: exkluzivní obrázky z betaverze

Související články
Číst více

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Včera Apple představil nový operační systém pro iPhone, iPod touch a iPad, který dle očekávání ponese název iOS 8. Pojďme se podívat na všechny podstatné novinky, které zazněly na konferenci WWDC 2014.