iPhoneTips: 500 členů oficiální stránky Facebook

Není to tak dlouho, co jsem vás informoval o překročení počtu 100 fanoušků iPhoneTips na sociální síti Facebook. Od té doby se tento web až neuvěřitelně rozrostl a tak vám, věrným čtenářům, mohu s radostí oznámit, že fanouškovská stránka iPhoneTips.cz na Facebooku má už 500 členů!

Jsem velice rád, že se vám server líbí, rádi se na něj vracíte a že jste ochotní přidat se k základně fanoušků iPhoneTips.cz a pomoct tak vybudovat naší-vaší komunitu. Věřím a doufám, že fanoušci Apple iPhone budou i nadále přibývat alespoň stejným tempem nejen na Facebooku, ale také na našem Twitteru a RSS kanálu.

Děkuji všem autorům kteří píšou, nebo psali na iPhoneTips, bez těch by to určitě nešlo. Největší dík ale samozřejmě patří čtenářům, kteří nám dodávají sílu a motivaci tento web ještě více zdokonalit. Děkujeme.

Přidej se k iPhoneTips.cz i ty, máš několik možností:

Facebook - iPhoneTipsTwitter - iPhoneTips
iPhoneTips.cz

63 comments
  1. Ahoj, mám pro Vás tip na recenzi.. vyšla Inotia 2 a vypadá hodně dobře(nabízí totiž i online PVP bitvy, jaký se jinde nevidí a když už, tak je to samostatná hra a zdaleka nemá takový možnosti 🙂

  2. Ahoj, mám pro Vás tip na recenzi.. vyšla Inotia 2 a vypadá hodně dobře(nabízí totiž i online PVP bitvy, jaký se jinde nevidí a když už, tak je to samostatná hra a zdaleka nemá takový možnosti 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Asphalt 5: absolutní vrchol či totální propadák?

Následující článek

Mapy.cz pro iPhone: exkluzivní obrázky z betaverze

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.