Můj Vodafone: samoobsluha ve vašem iPhone

Vodafone umožňuje přístup k jeho samoobsluze přes mobilní prohlížeče, nyní však vydal oficiální aplikaci pro zařízení se systémy iOS a Android. Poskytuje ji zdarma, ale zatím toho moc neumí.

Vodafone umožňuje přístup k jeho samoobsluze přes mobilní prohlížeče, nyní však vydal oficiální aplikaci pro zařízení se systémy iOS a Android.

Vodafone poskytuje aplikaci zdarma, ale zatím toho moc neumí. Kromě pár základních funkcí vás ničím nepřekvapí, ale na cesty je to vhodný pomocník. Doufejme, že se v budoucnu dočkáme updatů s novými funkcemi (třeba přehled volných minut zcela chybí).

Zatím umí aplikace zobrazit Chytrý přehled, stav kreditu/vyúčtování a informace o čerpání datového limitu FUP a jeho možné přikoupení. Velkým bonusem aplikace je podle oficiálního popisu fakt, že: “aplikace Můj Vodafone je zcela zdarma v České republice i v zahraničí. Při jejím používání nečerpáte data ze svého internetového balíčku”. Což největší výhoda, hlavně v zahraničí.

Můj Vodafone – Zdarma – App Store Link

5 comments
  1. Jsou tu minimálně 2 problémy.

    1.Nejde se rozumně přepnout, pokud mám více než 1 tel. číslo. Pokaždé se musím odhlásit a znovu přihlásit. (BTW stejná hloupost je i v nové Samoobsluze, takže je jasné, odkud to přišlo)

    2. Je hezké, že mi to nečerpá v zahraničí limit, ale pokud se potřebuji podívat do Samoobsluhy, musím povolit datové přenosy, a v tu chvíli se mi stáhne i všechno ostatní, nejen Samoobsluha. Tento “benefit” je tedy pochybný.

    1. Bohužel, je to tak jak říkáš. Můžeme jen doufat, že se na to Vodafone nevykašle a bude přinášet updaty 🙂

  2. kiež by takéto niečo spravil aj Orange… Ale to by som asi moc chcel…

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

18 úžasných tapet ve vysokém rozlišení pro váš Retina iPad

Následující článek

Návod: AirPlay pro Mac, Windows a Linux bez použití Apple TV

Související články

iPhone 4: Jailbreak přímo v prodejně Apple Store! (Video)

Ethan Zachary dokázal opravdu husarský kousek. Pomocí internetové stránky Jailbreakme.com, díky které lehce přes Safari prohlížeč provedete Jailbreak iPhone, se rozhodl provést tento proces přímo v prodejně Apple. Jak sám říká, byl trochu nervózní, ale tato mise se mu podařila a video zveřejnil na YouTube. Na videu je zároveň pěkně vidět, jak je Jailbreak opravdu snadný a instalaci zvládne opravdu každý.