18 úžasných tapet ve vysokém rozlišení pro váš Retina iPad

S novým iPadem a jeho Retina displejem přichází i starost s tím, co dát na jeho uzamčenou obrazovku a plochu. Nyní se bát nemusíte, iPhoneTips vám pomůže, máme pro vás 18 krásných tapet ve vysokém rozlišení.

S novým iPadem a jeho Retina displejem přichází i starost s tím, co dát na jeho uzamčenou obrazovku a plochu. Nyní se bát nemusíte, iPhoneTips vám pomůže, máme pro vás 18 krásných tapet ve vysokém rozlišení.

Nový iPad má sice stejný poměr stran jako předchozí modely, avšak rozlišení je 4x větší a to 2048×1536 pixelů. Pokud použijete obrázky s menším rozlišením, hezké budou, ale rozhodně ne tak, jako ty ve vysokém rozlišením. Dost bylo povídání, pojďte si vybrat nějakou krásnou tapetu ve vysokém rozlišení!

Tapety v plném rozlišení 2048×2048 uložíte kliknutím pravého tlačítka myši na náhled a následně “Uložit obrázek jako”. Pokud na obrázek kliknete, zobrazí se v plném rozlišení.

Blissful paradise

Blue quilt

Cuben space 6

Cuben Space 7

Digital Red

Evening light

Ferie

Galaxy

Holes everywhere

Into the city

Abstract

Pearly water

Purple Apple space

Teton reflection

Water bubles

Water drop

Water drops

Wood panel

Zdroje: idownloadblog.com a osxdaily.com

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Space si za méně než 3 dny stáhlo 10 milionů lidí

Následující článek

Můj Vodafone: samoobsluha ve vašem iPhone

Související články

iPhone 4: Jak e-shopy zareagovaly na ceny u operátorů

Pamatujete na první zprávy o prodeji iPhone 4 v českých e-shopech? Cena 18. srpna byla ve většině internetových obchodech vyšší než 19.500 Kč za 16GB a 22.500 Kč za 32GB model. iPhone 4 od těchto prodejců byl tzv. "šedý dovoz", což se promítlo do vyšší ceny. Zajímá vás, jak české obchody zareagovali po uveřejnění (o dost) nižších cen u operátorů?

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.