18 úžasných tapet ve vysokém rozlišení pro váš Retina iPad

S novým iPadem a jeho Retina displejem přichází i starost s tím, co dát na jeho uzamčenou obrazovku a plochu. Nyní se bát nemusíte, iPhoneTips vám pomůže, máme pro vás 18 krásných tapet ve vysokém rozlišení.

S novým iPadem a jeho Retina displejem přichází i starost s tím, co dát na jeho uzamčenou obrazovku a plochu. Nyní se bát nemusíte, iPhoneTips vám pomůže, máme pro vás 18 krásných tapet ve vysokém rozlišení.

Nový iPad má sice stejný poměr stran jako předchozí modely, avšak rozlišení je 4x větší a to 2048×1536 pixelů. Pokud použijete obrázky s menším rozlišením, hezké budou, ale rozhodně ne tak, jako ty ve vysokém rozlišením. Dost bylo povídání, pojďte si vybrat nějakou krásnou tapetu ve vysokém rozlišení!

Tapety v plném rozlišení 2048×2048 uložíte kliknutím pravého tlačítka myši na náhled a následně “Uložit obrázek jako”. Pokud na obrázek kliknete, zobrazí se v plném rozlišení.

Blissful paradise

Blue quilt

Cuben space 6

Cuben Space 7

Digital Red

Evening light

Ferie

Galaxy

Holes everywhere

Into the city

Abstract

Pearly water

Purple Apple space

Teton reflection

Water bubles

Water drop

Water drops

Wood panel

Zdroje: idownloadblog.com a osxdaily.com

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Space si za méně než 3 dny stáhlo 10 milionů lidí

Následující článek

Můj Vodafone: samoobsluha ve vašem iPhone

Související články

iOS 4.3 beta 2: nakonec žádná nová gesta na iPadu?

Nedávno jsme vám psali, že v první vydané betě iOS 4.3 se u iPadu mimojiné, kromě dalších zajímavých novinek, objevily čtyřprstá a pětiprstá gesta určená pro ukončování aplikace, jejich přeskakování či pro vyjetí multitasking lišty. Vše nasvědčovalo tomu, že se jich i jako obyčejní uživatelé dočkáme i ve finální verzi.

iPad 2: žádné zlepšení rozlišení, ale se dvěma kamerami!

V době před vydáním každého Apple produktu se objeví mnoho spekulací a jinak tomu není ani u druhého iPadu, který by se měl v nejbližší době ukázat světu. Mezi hlavní "trhák" by měl podle většiny být tzv. "retina" displej, který se objevil u posledního iPhone 4. Nakonec se ovšem prý nedočkáme ani zvýšení rozlišení displeje na dvojnásobek a displej zůstane v původním rozlišení i u druhé verze iPadu.