RunPee: už nikdy nepropásnete část filmu kvůli toaletě

Konečně jste se dostali na očekávanou filmovou premiéru a zrovna v polovině filmu potřebujete na toaletu. Když odejdete, nepřijdete zrovna o nejlepší scénu?

Znáte to, konečně jste se dostali na vámi očekávanou filmovou premiéru a zrovna v polovině filmu potřebujete na toaletu. Co teď? Když odejdete, nepřijdete zrovna o nejlepší scénu? Tento problém řeší aplikace RunPee.

Aplikace je jednoduchá na používání, ale přesto vám při prvním spuštění nabídne shlédnutí šestiminutového videa na Youtube, které vám názorně ukáže všechny funkce. Ve filmech můžete listovat buďto dle data vydání nebo abecedně. Také můžete využít funkce textového vyhledávání.

Pokud vámi vybraný film rozkliknete, okamžitě se vám zobrazí jednotlivé časy, kdy je nejvhodnější odejít, spolu s krátkým popisem a dobou přestávky u právě promeškané scény. Nabízí se zde také krátká synopse prvních pěti minut filmu kvůli tomu, když na film přijdete pozdě. Také vám zde vždy jeden uživatel poskytne poznámky o tom, proč jsou přestávky zrovna tam, kde jsou a kterou raději využít. Také si můžete po kliknutí na dolní tlačítko zapnout na začátku filmu stopky, s tím, že vás aplikace v nejvhodnější dobu upozorní. Můžete si i nastavit, jak brzo před scénou se Run Pee ozve.

Druhé tlačítko dole vám po rozkliknutí zobrazí odkazy například na trailer k filmu, stažení soundtracku na iTunes, recenzi na Rotten Tomatoes a tak dále. Bohužel zamrzí nutnost nastahovat informace o přestávkách pro jednotlivé filmy zvlášť, Run Pee nestahuje data automaticky hromadně. Poté je však v paměti pro offline použití uchovává.

RunPee je zkrátka sice jednoduchou aplikací, která svůj účel ale plní. Proto je škoda, že má tak špatně navržený offline režim.

RunPee.com – zdarma – AppStore link (iPhone a iPad)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TED: strhující přednášky pozoruhodných lidí zdarma

Následující článek

Aweditorium: dokonalá aplikace na objevování nové hudby

Související články

Rat On a Scooter XL: Po omezenou dobu zdarma!

Oblíbení Donut Games se po delší době opět ozývají s další hrou zdarma. Poprvé v historii nabízí zdarma hříčku Rat On a Scooter XL! Vyplatí se strávit čas připojením iPhone k iTunes, stáhnutím hry a synchronizací, abyste hru mohli spustit? Čtete krátkou recenzi.

WiFi Warfare: multiplayerový nářez

WiFi Warfare je obdoba legendárních her typu Worms nebo Liero. Jedná se tedy o klasickou 2D střílečku s komickou grafikou, v níž nejde o nic jiného, než rozstřílet kamaráda na cucky. To je ale jedna z nejzábavnějších her, kterou s kamarády můžete pařit!