Rozebrání nových AirPods ukazuje jednodušší konstrukci, než mají AirPods Pro

Někteří lidé už odmalička zajímá, jak to v různých elektrických přístrojích vypadá. Když si koupíte drahé zařízení od Applu a začnete se v něm více montovat, pochopitelně ztratíte záruku a možnost opravy. Pokud jste si někdy přáli sluchátka AirPods vidět zevnitř, raději se podívejte na naše video. Rozdělání nových AirPods 3 odhaluje, že navzdory tomu, že mají podobné funkce jako AirPods Pro, jejich konstrukce je „relativně jednodušší“.

Čínský web 52audio, kde naposledy unikly obrázky AirPods 3 před uvedením na trh, nyní rozebral nová sluchátka. Společnost rozebrala jak samotné AirPods 3, tak jejich nabíjecí pouzdro, přičemž pojmenovala a podrobně popsala každou součástku.

„Design AirPods 3 je blíže k Apple AirPods Pro, který využívá… design do uší,“ říká 52audio . “Ale ve skutečnosti je vnitřní struktura velmi odlišná od AirPods Pro.”

„Vnitřní struktura AirPods 3 je relativně jednodušší a k její opravě se používá hodně lepidla,“ pokračuje společnost. K dispozici jsou tři MEMS mikrofony pro jedno AirPods.”

Tým 52audio také poznamenává, že „čip Apple H1 je mnohem menší než předchozí generace“ a „jeho tvar byl přepracován“.

Předchozí článek

Tohle iPhone skutečně dokáže, uděláte s ním hravě videa jako z Hollywoodu

Následující článek

Něco pro Star Wars fandy: prototyp iPhonu 4 s logem Hvězdy smrti

Související články

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Firemint, vývojář oblíbených her jako Real Racing či Flight Control nyní oznámil, že připravovaná casual hra Flight Control HD, velmi oblíbená na iOS zařízeních, bude dostupná jak pro Mac, tak i pro PC. O verzi pro Mac se již nějakou dobu ví a počítalo se, že se Flight Control objeví exkluzivně na Mac AppStore, který byl měl být dostupný někdy okolo ledna.