Rozebrání nových AirPods ukazuje jednodušší konstrukci, než mají AirPods Pro

Někteří lidé už odmalička zajímá, jak to v různých elektrických přístrojích vypadá. Když si koupíte drahé zařízení od Applu a začnete se v něm více montovat, pochopitelně ztratíte záruku a možnost opravy. Pokud jste si někdy přáli sluchátka AirPods vidět zevnitř, raději se podívejte na naše video. Rozdělání nových AirPods 3 odhaluje, že navzdory tomu, že mají podobné funkce jako AirPods Pro, jejich konstrukce je „relativně jednodušší“.

Čínský web 52audio, kde naposledy unikly obrázky AirPods 3 před uvedením na trh, nyní rozebral nová sluchátka. Společnost rozebrala jak samotné AirPods 3, tak jejich nabíjecí pouzdro, přičemž pojmenovala a podrobně popsala každou součástku.

„Design AirPods 3 je blíže k Apple AirPods Pro, který využívá… design do uší,“ říká 52audio . “Ale ve skutečnosti je vnitřní struktura velmi odlišná od AirPods Pro.”

„Vnitřní struktura AirPods 3 je relativně jednodušší a k její opravě se používá hodně lepidla,“ pokračuje společnost. K dispozici jsou tři MEMS mikrofony pro jedno AirPods.”

Tým 52audio také poznamenává, že „čip Apple H1 je mnohem menší než předchozí generace“ a „jeho tvar byl přepracován“.

Předchozí článek

Tohle iPhone skutečně dokáže, uděláte s ním hravě videa jako z Hollywoodu

Následující článek

Něco pro Star Wars fandy: prototyp iPhonu 4 s logem Hvězdy smrti

Související články

Zkušenost s Lightning redukcí pro váš nový iPhone 5

O zmiňovaném doplňkovém produktu toho moc nevíme, a to i přes skutečnost, že se v online Apple Store nabízí více jak měsíc. S příchodem nového iPhonu 5 museli jeho uživatelé řešit otázku konektivity s příslušenstvím, které doposud používali. iPhone 4/4S, potažmo všechna zařízení dopusud vydaná používají 30 pinový datový konektor.

Apple iPhone 4: kompletní informace o novém iPhone!

Apple uvedl dlouho očekávaný iPhone 4. Novinek Steve Jobs představil několik. Asi největší ovace zaslouží nový 3,5" ISP displej s rozlišením 960×640. V novém iPhone se ukrývá ďábelsky rychlý procesor Apple A4, který známe z iPadu. Vylepšený je také fotoaparát, který kromě 5Mpx fotografií, dokaže zaznamenat také video v HD rozlišení 720p. Všechny důležité novinky o Apple iPhone 4 najdete v tomto článku!