Něco pro Star Wars fandy: prototyp iPhonu 4 s logem Hvězdy smrti

Máte rádi Star Wars? Pokud ano, možná zatoužíte po unikátním prototypu iPhonu. Nový klip zveřejněný na YouTube poskytuje praktický pohled na vzácný prototyp „Death star“ iPhone 4, který se vyznačuje řadou odlišností než produkční model. YouTuber DongleBookPro v nedávno předvedl prototyp iPhone v klipu. Podle něj má zařízení logo „Hvězdy smrti“, protože Apple měl problémy s úniky interních informací a hardwaru.

Logo, jak příběh vypráví, by mohlo vést lidi k domněnce, že zařízení bylo propagačním produktem Disney spíše než autentickým prototypem modelu iPhone.

Tento iPhone 4 se vyznačuje řadou odlišností než produkční model

Existuje řada rozdílů, které odlišují iPhone „Death star“ od skutečného iPhone 4. Zařízení používá non-Retina displej a postrádá jakékoli viditelné šrouby – roztržení zařízení vyžaduje použití šroubu skrytého v přihrádce SIM karty.

Zařízení má navíc úplně jiné nastavení fotoaparátu než modely iPhone 4, které se dostaly k zákazníkům. Pokud jde o software, zařízení provozuje interní testovací sestavení, které by mohlo být nejstarší sestavení iOS 4, jaké kdy bylo vidět.

Zařízení má také unikátní průhledné pouzdro s odpovídajícím logem Hvězdy smrti, které podrobně nebylo zveřejněno. Toto není první prototyp iPhone, který se dostal do rukou veřejnosti. Například dříve v roce 2021 se online objevily obrázky iPhonu 12 Pro v rané verzi tichomořské modré.

Předchozí článek

Rozebrání nových AirPods ukazuje jednodušší konstrukci, než mají AirPods Pro

Následující článek

Apple najal bývalého inženýra z Tesly, aby posílil svůj projekt samořídícího vozu

Související články

WP7 pro iOS: téma ve stylu Windows Phone 7 pro iPhone

Pokud máte jailbreakovaný iPhone /iPod Touch, tak jste asi již zjistili, že můžete poměrně snadno změnit grafické téma (styl) vašeho systému k nepoznání. Nedávno se na fóru ModMyi.com pustili do zajímavého pokusu - přenést prostředí Windows Phone 7 na iOS zařízení. Jak se jim to povedlo společně s návodem na instalaci najdete v toto článku.