Red Bull X-Fighters: luxusní freestyle motocross

Hry s motorkami mám rád a ještě více ty, ve kterých mohu provádět různé akrobatické skoky a triky, proto jsem s nákupem nové hry Red Bull X-Fighters, která se před několika dny objevila v App Store, neváhal ani minutu.

Red Bull X-Fighters - menu
Red Bull X-Fighters - menu

Hra nabízí celkem 8 odlišných prostředí a přes 60 úrovní, ve kterých budete moci předvádět nejrůznější triky. Ty se provádějí pomocí gest na displeji, což není nikterak složité. Mnohem těžší je udržet rovnováhu, což lze provádět buď nakláněním iPhonu nebo tlačítky na displeji. Mně se druhá možnost osvědčila více, bez potíží si pak můžete risknout i několik salt doplněných o zajímavé skoky.

Red Bull X-Fighters
Red Bull X-Fighters

K dispozici je několik herních módu. Můžete se pokusit nahrát co nejvyšší skóre skákáním náročných triků, nebo můžete na dané trati závodit na čas. Nutno dodat, že tratě nejsou nijak výrazně dlouhé a vůbec se v nich nezatáčí, veškeré ovládání je soustředěno na zmíněné triky a vyvažování, i tak je to ale velká zábava a vzhledem k počtu levelů vám Red Bull X-Fighters rozhodně nějakou chvíli vydrží. Grafické zpracování spolu s 3D enginem je výborné, drobnou výtku bych měl snad jen ke zvukové stránce hry, některé efekty mi totiž přijdou trochu nedodělané. Na druhou stranu ve hře můžete poslouchat songy, které máte ve svém iPodu, což je příjemné zpestření.

Red Bull X-Fighters seženete na App Store nebo iTunes za 3,99€. Před koupí se ještě mrkněte na video.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UiP0q5–gVA[/youtube]

Článek původně vyšel na našem spřáteleném serveru Smartmania.cz.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

HiPhone: klony útočí aneb jak vydělat na cizím úspěchu

Následující článek

iPhoneTips: jak se líbí nový design?

Související články

Paper Trains: buďte vlakovým dispečerem na iPhone i iPad

Je pohodový večer a v železniční stanici se zase nic neděje. Najednou začnou blikat závory a stanicí se prožene rychlík, který po srážce s krávou má dvouvteřinové zpoždění. Hned poté proletí nad zastávkou letadlo, které za sebou táhne reklamu a následně přiletí UFO a začne dělat kruhy v obilí... Zhruba takto vypadá normální den ve hře Paper Trains ze studia Istom Games Kft.

MHD: jízdní řády ze všech českých měst

Momentálně nejprodávanější aplikace českého AppStore má jasné poslání - komukoliv v Čr pomoci najít spojení městské hromadné dopravy, ať už je kdekoliv. Podíval jsem se na zoubek této aplikaci, a ikdyž je poměrně jednoduchá, funguje zkrátka výborně. Více o MHD v článku.