Inteligentní hrnek pro iOS pozná, co pijete

Už jste někdy pili zakoupený nápoj a přemýšleli nad jeho složením? Dříve byl otázka nutričního složení nápojů opomíjenou věcí. V současné době se ovšem klade stále větší důraz na složení nápojů. Různé nápoje obsahují jiné množství sacharidů, bílkovin, tuků a dalších složek. Novinku, kterou si dnes představíme, si možná zamilujete, jde o inteligentní hrnek, který vám do detailu sdělí, co pijete.

Vessyl je jednou z novinek, které nemají obdoby. Jedná se o inteligentní hrnek, který je kompatibilní s iOS přístroji a svým uživatelům poskytuje funkci drobné příruční laboratoře. Hrnek lze používat jako jakýkoliv jiný hrnek s uzávěrem, lze si do něj dělat čaj, kávu, proteinové nápoje, shaky, ovocné šťávy, alkohol a cokoliv dalšího. Hrnek má velikost běžné sklenice, ale jeho funkce jsou překvapující.

Okamžitě po nalití tekutiny do těla hrnku se zanalyzuje, o jaký nápoj se jedná. K rozeznání dojde ihned a následně i k podrobným informacím, které si lze zobrazit přímo na telefonu. Hrnek vám ukáže nutriční složení vypitého nápoje. Pokud budete k pití používat přes den jen tento hrnek, tak můžete snadno pozorovat váš kalorický příjem z tekutin a to vám může skvěle napomoci třeba při hubnutí.

[youtube id=”lu4ukHmXKFU” width=”100%” height=”auto”]

Aktuálně si lze tuto novinku zakoupit v předprodeji za cenu, v přepočtu, cca 2000 Kč. Nejedná se ovšem jen o inteligentní hrnek, ale i o dozor, který bude střežit, jestli pijete dostatek tekutin. Obzvláště lidé v kancelářích často trpí dehydratací a Vessyl je možností, jak lépe sledovat svůj pitný režim a také to, jaké pití pijeme. Pokud vás tento futuristický iOS hrnek zaujal, tak si ho můžete objednat na https://www.myvessyl.com/.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple otevřel v Japonsku strhující obchod

Následující článek

Phonejoy Pro Gamer Bundle promění váš telefon v Gameboy

Související články