Inteligentní hrnek pro iOS pozná, co pijete

Už jste někdy pili zakoupený nápoj a přemýšleli nad jeho složením? Dříve byl otázka nutričního složení nápojů opomíjenou věcí. V současné době se ovšem klade stále větší důraz na složení nápojů. Různé nápoje obsahují jiné množství sacharidů, bílkovin, tuků a dalších složek. Novinku, kterou si dnes představíme, si možná zamilujete, jde o inteligentní hrnek, který vám do detailu sdělí, co pijete.

Vessyl je jednou z novinek, které nemají obdoby. Jedná se o inteligentní hrnek, který je kompatibilní s iOS přístroji a svým uživatelům poskytuje funkci drobné příruční laboratoře. Hrnek lze používat jako jakýkoliv jiný hrnek s uzávěrem, lze si do něj dělat čaj, kávu, proteinové nápoje, shaky, ovocné šťávy, alkohol a cokoliv dalšího. Hrnek má velikost běžné sklenice, ale jeho funkce jsou překvapující.

Okamžitě po nalití tekutiny do těla hrnku se zanalyzuje, o jaký nápoj se jedná. K rozeznání dojde ihned a následně i k podrobným informacím, které si lze zobrazit přímo na telefonu. Hrnek vám ukáže nutriční složení vypitého nápoje. Pokud budete k pití používat přes den jen tento hrnek, tak můžete snadno pozorovat váš kalorický příjem z tekutin a to vám může skvěle napomoci třeba při hubnutí.

[youtube id=”lu4ukHmXKFU” width=”100%” height=”auto”]

Aktuálně si lze tuto novinku zakoupit v předprodeji za cenu, v přepočtu, cca 2000 Kč. Nejedná se ovšem jen o inteligentní hrnek, ale i o dozor, který bude střežit, jestli pijete dostatek tekutin. Obzvláště lidé v kancelářích často trpí dehydratací a Vessyl je možností, jak lépe sledovat svůj pitný režim a také to, jaké pití pijeme. Pokud vás tento futuristický iOS hrnek zaujal, tak si ho můžete objednat na https://www.myvessyl.com/.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple otevřel v Japonsku strhující obchod

Následující článek

Phonejoy Pro Gamer Bundle promění váš telefon v Gameboy

Související články

2XL Supercross: prvotřídní motocross na iPhone

Dalším výtvorem firmy 2XL Games, která má na svědomí také například Trophylite Rally je dalšízávodní hra tentokrát na téma motocrossu. Třeba si říkáte že vás podobné věci nebaví, s touto hroumáte ale zábavu zaručenou na dostatečně dlouho. 2XL Supercross rozhodně nešpiní dobrou pověsttéto firmy.