Rat On a Scooter XL: Po omezenou dobu zdarma!

Oblíbení Donut Games se po delší době opět ozývají s další hrou zdarma. Poprvé v historii nabízí zdarma hříčku Rat On a Scooter XL! Vyplatí se strávit čas připojením iPhone k iTunes, stáhnutím hry a synchronizací, abyste hru mohli spustit? Čtete krátkou recenzi.

Oblíbení Donut Games se po delší době opět ozývají s další hrou zdarma. Poprvé v historii nabízí zdarma hříčku Rat On a Scooter XL! Vyplatí se strávit čas připojením iPhone k iTunes, stáhnutím hry a synchronizací, abyste hru mohli spustit? Čtete krátkou recenzi.

Čekají na vás 4 herní režimy, ve kterých je hlavní náplň prakticky stejná. Dojet (doskákat) na skútru co nejdál po plošinách, nespadnout dolů a posbírat co nejvíc věciček. Čím lépe se vám daří, tím je větší vaše skóre. Na zvyšování bodů se podílí i  vaše parádičky (jízda po předním kole nebo tzv. grid – podobně jako na skateboardu jízda po zábradlí).
Krysička kroutí plynem sama, na vás je to těžší, a tím je skákání. K dispozici máte jeden skok, plus jeden řekněme úprd. :mrgreen: Skokem a úprdem korigujete let vašeho skútru a samozřejmě můžete skočit hodně nebo můžete skočit malinko. Vše závisí na vašem stisku prstem.

Jak již jsem zmiňoval, ve hře naleznete 4 herní módy. V Super Cheese XL klasicky sbíráte křupky anebo sýry, za které je více bodů. Ve Fuel Depot vám dochází benzín a na vás je sbírat nádržky s palivem, abyste mohli jet dál a dál. Ve Skill Course byste se měly vyhýbat kuželům a projíždět zelená stanoviště. A nakonec tu máme pravděpodobně nejzábavnější Power Rider, kde vaši jízdu okoření různé speciální vylepšováky, jako třeba prodloužení plošin, yetpack nebo gumový balon na odraz, ale také naopak může hrozit zkrácení plošin.

Hlavní motivací je překonávání vašeho skóre, celosvětové žebříčky jsou trochu nešikovně umístěny v Options menu, navíc se na ně musíte připojit přes Safari.
Každopádně po delší době tu máme po omezenou dobu hru zdarma od Donut Games, co víc k tomu říci? Neváhejte a stahujte!

Moje hodnocení: 4/5

Rat On a Scooter XL – po omezenou dobu zdarma – AppStore link

Předchozí článek

Modern Combat 2: Nejlepší 3D multiplayerová hra dobyla AppStore

Následující článek

Spekulace: Dočkáme se většího iPhone a menšího iPadu?

Související články

UniWar: tahová strategie zdarma po omezenou dobu!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně - kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!

Opera mini: nový update, který přináší podporu pro iPad

Opera mini byl kdysi jedním z prvních alternativních prohlížečů operujícím na App Store. Je ovšem prvním a stále jediným, které nevyužívá jádro WebKit a místo toho využívá vykreslování stránek pomocí úplně jiné teorie, což přináší mnohem větší rychlost načítání či kompresi přenesených dat (zejména pro uživatele s FUP připojením). Problém Opery mini byl ovšem ve vzhledu stránek, které se několikrát úplně "rozpadly" a samotné pohyby na stránce byly "zasekané" a nebyly plynulé.