Gmail: aplikace pro iOS se objevila na AppStore, ale jen na chvíli

Pro Google měl být včerejší den významný, protože na AppStore umístil aplikaci notoricky známé freemailové služby Gmail. Premiéra nové aplikace pro iOS zařízení se ale příliš nepovedla.

Pro Google měl být včerejší den významný, protože na AppStore umístil aplikaci notoricky známé freemailové služby Gmail. Premiéra nové aplikace pro iOS zařízení ( iPhone, iPad a iPod touch) se ale příliš nepovedla, protože Gmail byl Googlem z AppStore stažen kvůli problémům s notifikacemi. Podívejte se zatím na několik obrázků z iOS verze Gmailu a také na tweet, kterým okomentoval Google situaci na Twitteru.

Aplikaci pochopitelně hodnotit nebudeme, vzhledem ke stažení stávající verze z AppStore by nebylo fér soudit Gmail předčasně. Recenzi nové aplikace od Google vám ale samozřejmě brzy přineseme, nyní se můžete podívat na pár obrázků.

zdroj: 9to5mac

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Farm Mania 2 HD: farmářská hra na dlouhé zimní večery

Následující článek

Updaty: iOS 5.0.1 je na cestě, iTunes Match má nečekané zpoždění

Související články

Meebo: skvělá IM aplikace zdarma!

Pro komunikaci jsem doposud na iPhonu používal IM+ podporující mnoho protokolů a zahrnující i spoustu funkcí. Nyní se však na App Store objevila nová aplikace Meebo, která má velkou šanci IM+ nahradit a navíc je zdarma.

Icy Escort: skákačka s tučňáky zdarma

A je tu další vychytaná free app od Donut Games, tentokrát se jedná o klasickou plošinovku, ve které budete zachraňovat malé tučňáky. Hra se drži delší dobu na předních místech v českém AppStore, takže si pozornost určitě zaslouží.