Gmail: aplikace pro iOS se objevila na AppStore, ale jen na chvíli

Pro Google měl být včerejší den významný, protože na AppStore umístil aplikaci notoricky známé freemailové služby Gmail. Premiéra nové aplikace pro iOS zařízení se ale příliš nepovedla.

Pro Google měl být včerejší den významný, protože na AppStore umístil aplikaci notoricky známé freemailové služby Gmail. Premiéra nové aplikace pro iOS zařízení ( iPhone, iPad a iPod touch) se ale příliš nepovedla, protože Gmail byl Googlem z AppStore stažen kvůli problémům s notifikacemi. Podívejte se zatím na několik obrázků z iOS verze Gmailu a také na tweet, kterým okomentoval Google situaci na Twitteru.

Aplikaci pochopitelně hodnotit nebudeme, vzhledem ke stažení stávající verze z AppStore by nebylo fér soudit Gmail předčasně. Recenzi nové aplikace od Google vám ale samozřejmě brzy přineseme, nyní se můžete podívat na pár obrázků.

zdroj: 9to5mac

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Farm Mania 2 HD: farmářská hra na dlouhé zimní večery

Následující článek

Updaty: iOS 5.0.1 je na cestě, iTunes Match má nečekané zpoždění

Související články

iTunes 9 a OS 3.1: k dispozici!

Tak dnešní hudební key-note zkončila a již nyní je k dispozici jak iTunes 9 tak OS 3.1! Nejzásadnější novinky? Například organizace ikonek z iPhone v iTunes a nebo funkce Genius k dispozici i pro aplikace! iTunes 9 navíc dostal mírně upravený grafický kabátek.

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …