První ukázky: Real Racing 3 již tento rok

Série Real Racing byla vytvořena v roce 2009 a australské studio Firemonkeys nám nyní s hrdostí oznamují Real Racing 3.

Série Real Racing byla vytvořena v roce 2009 a australské studio Firemonkeys nám nyní s hrdostí oznamují Real Racing 3.

Krátké články o nových hrách jsou většinou nudné a moc lidí je nečte. Já si však myslím, že tento článek bude vyjímka, protože se jedná právě o Real Racing. Nebudu přehánět, když řeknu, že se jedná o nejlepší závody pro mobilní herní zařízení. Real Racing nastartoval úspěch a druhý díl odrovnal už prakticky každého. A jaký bude třetí díl?

Určitě vás na začátku zaujalo, že hru netvoří známé studio Firemint, ale Firemonkeys. Opak je pravdou. EA nedávno sjednotilo studia Firemint a IronMonkey a udělali z nich největší australské studio. Uvidíme, jak si poradí s novým Real Racingem.

Nyní se již dostáváme k samotné hře. Hráči si užijí grafiku, která byla tvořena velmi pečlivě, aby měla fotorealistické prostředí a auta. Z výrobců aut můžeme jmenovat například Audi, Porsche nebo Dodge.

Poprvé za celou Real Racing sérii se budete moci prohánět v autech po reálných okruzích ze všech koutů světa, jako například Silverstone, Indianapolis Motor Speedway či Mazda Raceway Laguna Seca. A soupeři? Těch budete moci mít v jednom závodu celkem 21, s kterými poměříte síly.

Fanoušci zažijí opravdovou zkušenost a slávu ze závodění na skutečných tratí, stres z herního dne a v neposlední řadě uvidí úžasné prostředí, které umožní i naše malé mobilní zařízení.

Bližší datum vydání hry zatím není známý, ale hra vyjde v roce 2012. Firemonkeys uvolnili první trailer, který jemně naznačuje nového krále v závodních hrách pro mobilní herní zařízení. Pokud chcete vidět i bonusovou Porsche ukázku, najdete ji na facebook stránce.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4c8mEVifsz0&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Newsify: dobrá kombinace Reederu a Flipboardu

Následující článek

Checkmark: připomínky na každém rohu

Související články