Prototyp Clear AirPods ukazuje vnitřní fungování bezdrátových sluchátek Apple

Objevily se fotografie průsvitných sluchátek AirPods, které se zdají být prototypem raných verzí oblíbených sluchátek. Obrázky AirPods, které v úterý zveřejnil na Twitteru Giulio Zompetti, ukazují, že neprodávaná varianta má z velké části průhledný kryt, přičemž pouze hlavová část, která se vejde do ucha, je vyrobena z neprůhledného bílého plastu.

Průhledný kryt může být atraktivnější

Kromě diskové části v horní části umožňuje zbytek konstrukce pohled dovnitř sluchátek, včetně elektrických spojů a baterie použité v sestavě.

Podle Zompettiho, sběratele prototypového hardwaru Apple, zobrazený model jsou „průsvitné prototypové špunty do uší“, i když nejsou k dispozici žádné další informace o záhadných sluchátkách. Vzhledem k dosavadním výsledkům Zompetti, pokud jde o sdílení originálních položek, a také s ohledem na tendence společnosti Apple v předprodukčním návrhu hardwaru, jde s největší pravděpodobností o skutečný prototyp.

Například prototyp Macintoshe se objevil v roce 2020, opět s použitím průhledného plastového krytu místo neprůhledného materiálu. Použití průhledného materiálu nabízí řadu účelů, včetně zobrazení vnitřních vůlí během vývoje.

23. listopadu Zompetti sdílel obrázky 29wattového prototypu Apple Charger, který opět používá čirý plast pro většinu krytu.

I když by Apple neuvažoval o prodeji, prototyp AirPods alespoň naznačoval jednu cestu, kterou by Apple mohl vzít s barevnými možnostmi hardwaru, spíše než zůstat u obyčejné bílé.

Předchozí článek

Budoucí iPhony možná poznají, když budete v depresi

Následující článek

Displeje budoucích MacBooků Pro by se mohly automaticky naklánět tak, aby vyhovovaly uživateli

Související články