Unikla podoba iPhonu 14 pro rok 2022

iPhone 14 je sice daleko, ale přesto unikla jeho podoba. Rendry pro „iPhone 14 byly sdíleny Jonem Prosserem celý rok před jeho očekávaným oznámením a představily design, který postrádal zářez i náraz fotoaparátu. iPhone 13 už čelí oficiálnímu oznámení, ale to nezastavilo Jona Prossera, aby ukázal podobu nástupce. Vykreslení pro iPhone 14 vykazují podobný design s děrovanou kamerou a bez zadních nárazů fotoaparátu.

Čím se bude iPhone 14 lišit?

Podle zprávy od Front Page Tech bude „iPhone 14“ obsahovat drobné změny designu, které řeší mnoho stížností uživatelů. Fotoaparát ve stylu děrování nahrazuje velký zářez a zadní část zařízení je nyní v jedné rovině díky žádné nerovnosti fotoaparátu.

Prosser říká, že viděl pouze obrázky „iPhone 14 Pro Max“ a nemá znalosti o technologii, která se používá k umožnění těchto změn designu. Sdílené obrázky zobrazují několik barev, ale ty jsou pro vykreslení vymyšlené, s výjimkou zlaté barvy. Prosser říká, že viděl tuto barvu, i když to nemusí být konečné. Mezi další nové změny designu patří kulatá tlačítka hlasitosti, podobná iPhonu 4, a změny sklo-sendvičového designu. Díky této kombinaci designových změn vypadá „iPhone 14“ jako futuristický iPhone 4.

Jon Prosser má poměrně přesnou historii, pokud jde o designové aspekty, barvy nebo očekávané funkce. Udělal několik špatných předpovědí, zejména pokud jde o data vydání, ale zdá se, že jeho zdroje mají přístup k citlivým informacím. Není to poprvé, co slyšíme informace týkající se iPhonu 14. Ming-Chi Kuo, dlouholetý analytik dodavatelského řetězce, říká, že Apple vyvíjí 48MP fotoaparát s podporou 8K videa pro iPhone 14.

Další zvěsti říkají, že Apple by mohl přinést slitinu titanu do rámu svého „iPhonu 14“. Stejná zpráva naznačuje, že cyklus iPhonu 2022 bude „supercyklem“ díky vysoké poptávce po jeho očekávaných upgradech.

Jiné dlouhodobé zvěsti pro iPhone naznačují, že by mohl být bez portů, což znamená, že nebude existovat port Lightning ani port USB-C. Takové zařízení by v případě potřeby spoléhalo na bezdrátovou komunikaci, bezdrátové nabíjení a možná jen fyzické připojení prostřednictvím MagSafe pro data a napájení. Prosserovy úniky však ukazují Lightning port v iPhone 14.

Předchozí článek

Motorkáři pozor, vibrace motoru může poškodit fotoaparát iPhonu

Následující článek

Apple představil řadu iPhone 13. Menší je výřez a větší jsou foťáky.

Související články