Problém s budíkem: iPhone nezvládl vstup do roku 2011!

Rok 2011 pro Apple nezačal uplně nejlépe. Všichni majitelé iPhone s iOS 4.1 a iOS 4.0.2 si právě nyní “užívají” další bug, díky kterému alarm nezazvoní ve vámi zadaný čas. Přečtěte si o aktuálním problému alarmu a možném řešení problému více!

Rok 2011 pro Apple nezačal uplně nejlépe. Všichni majitelé iPhone s iOS 4.1 a iOS 4.0.2 si právě nyní “užívají” další bug, díky kterému alarm nezazvoní ve vámi zadaný čas. Přečtěte si o aktuálním problému alarmu a možném řešení problému více! Problém s budíkem v iPhone není žádná novinka. Přesně před 2 měsíci jsme vám psali o bugu, díky kterému si mnoho lidí nedobrovolně přispalo. Problém se zdá být podobný, není ale tomu tak. Momentálně budík nezvoní, pokud nenastavíte opakování každý den!

Řešení: Pokud vašemu budíku nastavíte opakování na více dní, nebo třeba každý den (viz. obrázek), alarm se vyvolá ve správný čas!

Podle posledních informací se budík údajně sám opraví 3.1.2011, takže v pondělí možná nezaspíte. Jak se ale již ukázalo, na budík v iPhone se nedá přliš sázet, proto doporučuju náš tip, díky kterému budík zaručeně zazvoní! Máte také problém s budíkem? Napište nám do diskuze! (ideáně společně s aktuální verzí vašeho firmware)

133 comments
 1. Mě dneska vzbudila až upomínka v kalendáři, takže ty fungují v pořádku 🙂

 2. dneska jsem zaspal, ale došel na Kluziště jenom o půl hoďky později díky Autu 😀 jdu tu vaši vyfikundaci vyzkoušet;)

 3. Potvrzuju, mně dnes jednorázový budík nezazvonil – iOS 4.2.1

 4. mám výše uvedený problém a tip jak ho řešit ( opakování každý den) je na světě…trochu ostuda pro Apple snad opravdu od třetího bude vše jak má být….

 5. 1.1.2011 jsem vstával do práce a telefon mě normálně vzbudil. Mám 3GS a 4.2.1..

 6. 4.2.1 stačí nastavit opakování – na jakýkoliv den (nemusí být všechny pracovní 😉

 7. Také mě postihl stejný problém, jednorázový budík nezvoní. Když se nastaví opakování, a stačí i jen na jeden den funguje. Ne že bych nevstal do práce (protože v práci jsem byl), ale naštvanej jsem byl stejně. Ještě že jsem se nepustil do oprav typu reset a tak podobně. iPhone 4, iOS 4.2.1.

 8. To je fakt síla,samozřejmě jsem taky zaspal,kdy bude na iPhone konečně spoleh?

 9. Tak u mě taky budík nezazvonil 🙁 Iphone 4 ISO 4.2.1 .Ale když jsem poté zaškrknul všechny dny, tak vesele zvonil.Snad to od pondělí půjde opět normálně.

 10. Mame s pritelkyni oba iphony a oba sme dnes zaspali,budik nezazvonil…a potvrzuji,ze pri opakovani zvoneni budik zazvonil!!!

 11. Supr, chtěl jsem ráno brzo vstát, abych se mohl učit na zkoušku a samozřejmě mi budík nezazvonil, takže jsem chrápal az do desíti. Grr. iOS 4.2.1. Takové stupidní bugy…

 12. To je mazec, já se tady vztekám už celý den, proč mě nebudí budík a asi je nás krapet pár tisíce lidí více…tak snad to zítra zpraví

 13. Tyka sa tento problem aj OS 3.1.3 ? lebo moj iPhone zvoni normalne (3G 8GB)

  1. Jestli to nebude tím, že od 3. ledna by měl už fungovat všem 😀 (ačkoli se tak nejspíš neděje a někdo má stále problémy)
   Vřele doporučuji, čtěte ty články.

 14. To mate všichni nak tak dobre ale ja jsem jak 1.1.2011 a 2.1.2011 zaspal a ujel mi autobus jelikož bydlím mimo prahu musel jsem si zavolat 2x taxika aby me hodil do prace a stalo me to 800 kč jedna jízda a jeste jsem přišel o 1 hodinu později fakt parada

 15. já mám 3G iOS 4.2.1 a dnes ráno jsem také zaspal 🙁

 16. Nevím, ale já nemám problém, budík zvoní ve správný čas !!!

 17. Nevím, ale mi funguje budík v pořádku!!dd

 18. Tak Apple kecal, ja o te chybe nevedel a dneska jsem zaspal protoze budik nefungoval a to je uz 3-ho…

 19. O tomto problému jsem nevěděl, a dnes 4. 1. jsem zaspal do práce… Žeby náprava ještě nenastala :-/ Mám iPhone 3G, OS 4.2.1

 20. dnes je 4.1 a budík furt nic 😀 tak jsem si byl koupit klasický budík v obchodě na ten je spoleh 😉 kde udělali chlapci od applu chybu ?? 😀

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhoneTips.cz přeje všem svým čtenářům šťastný nový rok 2011!

Následující článek

Moonsters: pomozte příšerkám opravit jejich raketu

Související články

Mac OS X Lion: zkušenosti s novým operačním systémem

Není to příliš dlouhá doba, co Apple představil bližší informace k novému operačnímu systému určeného pro Macy - Mac OS X 10.7 Lion. Tyto informace jste se mohli dočíst i u nás - tedy zatím pouze ty, které vyzdvihoval sám Apple. Pojďme se ale podívat na novinky, které Apple tolik nepříblížil nebo také na novinky, o kterých zas tolik slyšet není a přesto jsou při používání docela zásadní.

Velká tipovací soutěž o Apple iPhone 4!

Určitě souhlasíte, že iPhone 4 v současnosti patří k nejlepším mobilním telefonům vůbec. Internetový magazín iPhoneTips.cz vám denně servíruje nejnovější informace a recenze jak o iPhone, tak celkově o produktech Apple. Jsme s vámi již více jak 1 rok a za tuto dobu jsme dokázali vytvořit jeden z nejlepších internetových magazínů o iPhone. Za to vděčíme především vám, čtenářům iPhoneTips, proto jsme pro vás s internetovým obchodem iPhone-Prodej.cz připravili soutěž o Apple iPhone 4 16GB!