Připravte se na Nový rok s novými aplikacemi a hrami pro iOS

Bez her a aplikací by byly naše iPhony a iPady pouhou zbytečnou plackou, kterou k ničemu nepotřebujeme. Představíme si proto několik skvělých aplikací, u kterých se bez svého miláčka neobejdete. Pokud máte všechny současné hry ohrané a aplikace okoukané, přinášíme vám čerstvou inspiraci, která vám ukáže hry, jaké určitě ještě nemáte.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Slavné GTA hrál na počítači snad už každý, tedy alespoň jeden z dílů. Na telefonu si ho ovšem užijete dvojnásobně. Ačkoliv už vyšlo mnoho napodobenin, toto je ryzí GTA se vším všudy. Jako hlavní hrdina se ocitnete ve městě, kde si rychle získáte respekt a uznání. Nechybí zde samozřejmě násilí, kradení aut, muchlování s prostitutkami a další spousta skvělé zábavy.

Stáhnout Grand Theft Auto: Liberty City Stories

iReg

Jste novinář, detektiv nebo snad student? V takovém případě uvítáte šikovnou aplikaci pro funkci diktafonu, kterou můžete použít ve svých Apple hodinkách. Rozdíl oproti klasickému diktafonu je ten, že nahraný zvuk můžete okamžitě sdílet a to přes email, AirDrop nebo přes sociální sítě. Studenti si takto mohou například zaznamenat celou přednášku a následně ji nasdílet ostatním.

Stáhnout iReg

Pigment

Pokud vám občas chybí činnost, u které byste se mohli v klidu odreagovat, zkuste aplikaci Pigment, která představuje omalovánky pro dospělé. Aplikace je plná široké škály ilustrací, které můžete libovolně vybarvovat. K dispozici máte pochopitelně celou řadu nástrojů, aby byla vaše omalovánka dokonalá.

Stáhnout Pigment

Tasker

Tasker je aplikace stvořená pro dokonalé plánování času. Pokud u sebe nechcete tahat objemný diář, tato aplikace ho hravě nahradí. Můžete si v ní přidávat úkoly, filtrovat je podle vlastních kategorií, vkládat odkazy (např. na kontakty, fotografie a mapy), sdílet informace a také vytvářet nákupní seznamy. Zkrátka ideální aplikace a to nejen pro podnikatele a manažery.

Stáhnout Tasker

Předchozí článek

Zařízením roku 2015 se stává...

Následující článek

Dejte svému telefonu styl s originálním pouzdrem

Související články