5 nejslavnějších citátů Steva Jobse.

Steve Jobs byl jedním z těch lidí, kteří změnili svět pouze díky jeho vynalézavosti, nápadům a přístupu k zaměstnancům. Řekl jsem si, že by nebylo špatné vypsat Vám 5 jeho nejslavnějších citátů. díky kterým můžete dokázat podobné věci i vy.

 

Stay Hungry. Stay Foolish

(Zůstaňte hladoví, zůstaňte blázniví.) Tento citát Steve pronesl při motivační řeči ke studentům na Stanfordské univerzitě. Je to jeho nejslavnější citát.

Nemůžete se jednoduše zeptat zákazníků, co chtějí, a pak se to pokusit sestavit. V době, kdy to budete mít hotové, už budou chtít něco jiného.

Díky takovémuto přemýšlení dokázal celý Apple myslet dva roky dopředu.

Musíte v něco věřit: instinkt, osud, život, karmu, cokoliv.

Design není to, jak věci vypadají. Design je to, jak fungují.

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Předchozí článek

Internet za poslední týden 2016/2

Následující článek

SlowMo video freestyle lyžaře natočené na iPhone.

Související články

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Chtěli byste známému, kamarádovi, nebo třeba členu rodiny darovat aplikaci, ale dávat mu na ní dárkovou iTunes kartu vám nepřijde vhodné? Je tu nová možnost, nyní můžete darovat jakoukoliv aplikaci z AppStore (v iTunes "Gift this App"). Obdarovaný tak získá vámi vybranou aplikaci zdarma. Zajímavé, co říkáte?

Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse "Okay — we’ll give you a free case" zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.