5 nejslavnějších citátů Steva Jobse.

Steve Jobs byl jedním z těch lidí, kteří změnili svět pouze díky jeho vynalézavosti, nápadům a přístupu k zaměstnancům. Řekl jsem si, že by nebylo špatné vypsat Vám 5 jeho nejslavnějších citátů. díky kterým můžete dokázat podobné věci i vy.

 

Stay Hungry. Stay Foolish

(Zůstaňte hladoví, zůstaňte blázniví.) Tento citát Steve pronesl při motivační řeči ke studentům na Stanfordské univerzitě. Je to jeho nejslavnější citát.

Nemůžete se jednoduše zeptat zákazníků, co chtějí, a pak se to pokusit sestavit. V době, kdy to budete mít hotové, už budou chtít něco jiného.

Díky takovémuto přemýšlení dokázal celý Apple myslet dva roky dopředu.

Musíte v něco věřit: instinkt, osud, život, karmu, cokoliv.

Design není to, jak věci vypadají. Design je to, jak fungují.

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Předchozí článek

Internet za poslední týden 2016/2

Následující článek

SlowMo video freestyle lyžaře natočené na iPhone.

Související články

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.

Apple TV: bude moci streamovat Keynote?

Vypadá to, že ano. Někdo totiž napsal Steveu Jobsovi dotaz ohledně streamu prezentací z Macu či iOS zařízení do Apple TV a odpověď byla překvapivá - prý se tato možnost objeví již brzy. Přesněji řečeno, s největší pravděpodobností se objeví s Keynote '11 (která bude součástí balíčku iWork '11), ve kterém vytvoříte prezentaci a poté jí pomocí streamu odprezentujete na Apple TV.