Dejte svému telefonu styl s originálním pouzdrem

Nebojte se ochraňovat svojí investici do iPhonu, pořízení kvalitního pouzdra je nejen otázkou bezpečnosti, ale zejména stylu. Pouzdra, která si dnes představíme, jsou krásnou ukázkou toho, jak se výrobci snaží podpořit naší individualitu. Pokud už skutečně dojde k nejhoršímu a telefon vám spadne na tvrdý povrch, pouzdra zabrání poškození, která by pro vás znamenala mnohem vyšší výdaje. Nechte se inspirovat, třeba vás dnešní ukázka pouzder příjemně překvapí.

Alto

Začneme tímto vytříbeným kouskem, kterým jsou pouzdra Floating Tree od výrobce Alto. Jedná se o kombinaci dřeva a gumy. Celá zadní část pouzdra je tvořena krásně opracovaným a kvalitním dřevem s motivem stromu. Zbytek je tvořen gumou, která chrání telefon před tvrdými nárazy. Pouzdro poskytuje přístup ke všem důležitým portům a uživatelé si mohou vybírat hned ze 6 druhů dřeva.

Zakoupit Alto Floating Tree

New Trent

Výrobce New Trent se blýskl se svým novým pouzdrem LV6 Rugged PU Leather case, které rovněž kombinuje moderní a přírodní prvky. Zadní část pouzdra tvoří kvalitní vydělaná kůže a zbytek těla tvoří pevný polykarbonát. Kožená část vypadá velmi stylově a zdůrazňuje jí samotné logo Applu. Navzdory své vysoké ochraně a pěknému vzhledu je pouzdro velmi levné a uživatel s ním získá mnoho muziky za málo peněz. Samozřejmostí je přístup ke všem důležitým tlačítkům i portům.

Zakoupit LV6 Rugged PU Leather case

Spigen

Pokud vám klasický styl příliš nesedí, můžete vyzkoušet futuristické pouzdro Neo Hybrid Carbon od výrobce Spigen. Jeho nadčasový vzhled má velmi propracovaný design, kde spolu soupeří dva moderní materiály, polykarbonát a uhlíková vlákna. Jedná se o sportovní model, takže pokud vyrazíte běhat, pouzdro spolehlivě vychytá všechny pády iPhonu na chodník nebo kameny. Pouzdro je dostupné ve 3 stylových barvách.

Zakoupit Neo Hybrid Carbon

SwitchEasy

nakonec si představíme minimalistické pouzdro Aero od výrobce SwitchEasy. Je určeno lidem, kteří hledají základní ochranu na iPhone, která relativně dobře vypadá a přitom nestojí mnoho peněz. Cílem tohoto pouzdra je poskytnout ochranu, která ho ochrání před poškrábáním i nárazy a přitom nebude moc vážit. Celé pouzdro má jen 12 gramů a je k dispozici hned v několika barevných variantách.

switcheasy-aero-iphone-100634990-gallery

Zakoupit Aero

Předchozí článek

Připravte se na Nový rok s novými aplikacemi a hrami pro iOS

Následující článek

Apple Watch přichází do ČR! Známe ceny a data.

Související články