Zařízením roku 2015 se stává…

…Apple Watch. 

Tak tedy pěkně od začátku. Americký Apple magazín 9to5mac.com udělal hlasování pro své čtenáře, kde jste mohli zvolit svého letošního favorita ze stájí firmy Apple. Anketa dopadla tak, že se čtenářům nejvíce zalíbily nové chytré hodinky Apple Watch a není se čemu divit. Je to nový produkt, který nikdo naprosto nečekal, nebo alespoň v jiné podobě. Na druhém místě se o více než polovinu hlasů umístily nové iPhony 6S/Plus a až tenký, revoluční, 12″ MacBook se dočkal třetího místa. Jako nejméně zajímavý produkt byl zvolen iPad Mini 4, u kterého musím uznat, že si to opravdu zasloužil. (Rozdíl prvního (1,806 hl.) a posledního (31 hl.) místa je neskutečných 1775 hlasů)

Capture

 

Nové “hlavní produkty” ale nebyly jediným tématem hlasování. Druhá anketa se týkala nových nebo upgradovaných příslušenství, kde se opravdu prudce umístilo ovládací pero Apple Pencil pro iPad Pro a za ním se s rozdílem 2 224 hlasů umístil Magic Trackpad 2 s podporou 3D Touch.

Capture1

 

Předchozí článek

Připravte se na Vánoce s originálními gadgety

Následující článek

Připravte se na Nový rok s novými aplikacemi a hrami pro iOS

Související články

Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.