Zařízením roku 2015 se stává…

…Apple Watch. 

Tak tedy pěkně od začátku. Americký Apple magazín 9to5mac.com udělal hlasování pro své čtenáře, kde jste mohli zvolit svého letošního favorita ze stájí firmy Apple. Anketa dopadla tak, že se čtenářům nejvíce zalíbily nové chytré hodinky Apple Watch a není se čemu divit. Je to nový produkt, který nikdo naprosto nečekal, nebo alespoň v jiné podobě. Na druhém místě se o více než polovinu hlasů umístily nové iPhony 6S/Plus a až tenký, revoluční, 12″ MacBook se dočkal třetího místa. Jako nejméně zajímavý produkt byl zvolen iPad Mini 4, u kterého musím uznat, že si to opravdu zasloužil. (Rozdíl prvního (1,806 hl.) a posledního (31 hl.) místa je neskutečných 1775 hlasů)

Capture

 

Nové “hlavní produkty” ale nebyly jediným tématem hlasování. Druhá anketa se týkala nových nebo upgradovaných příslušenství, kde se opravdu prudce umístilo ovládací pero Apple Pencil pro iPad Pro a za ním se s rozdílem 2 224 hlasů umístil Magic Trackpad 2 s podporou 3D Touch.

Capture1

 

Předchozí článek

Připravte se na Vánoce s originálními gadgety

Následující článek

Připravte se na Nový rok s novými aplikacemi a hrami pro iOS

Související články

Nový iPhone 4 (HD): odstartuje Apple prodej už v červnu?

V posledních 2 letech byl nový model iPhone (3G a 3GS) vždy představen na letní konferenci Apple - Worldwide Developers Conference (WWDC). Jak to tak vypadá, letos tomu nebude jinak a na konferenci 7. června se dozvíme oficiální informace o novém iPhone. Otázkou však zůstává, kdy se začne prodávat.

Nový MacBook Air: bude takhle vypadat nový Air? (Spekulace)

Konference "Back to the Mac", na které Apple představí své nové produkty, se nezadržitelně blíží a s ní vzrůstá počet spekulací a ilustrací. Největší zájem určitě budí nový MacBook Air, který jako první ukázal engadget a včera CultofMac v grafické studii. Podívejte se první obrázky MacBooku Air!